Temat: 15 minut kick
Zobacz pojedynczy post
Stare 24-08-18, 13:10   #13
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Ja Ciebie rozumiem. Obawiasz się tego, że kilka osób zostawi sobie postać w depo na całą noc, a Ty nie będziesz wiedział, czy możesz spokojnie expić, czy te osoby właśnie stoją na afku w depo, czy może właśnie idą Ciebie ubić. Dobrze, że ktoś wymyślił tak genialny czar jak lokalizacja - problem znika, można łatwo sprawdzić czy ktoś stoi w depo czy nie.

Nie znam się na taskerach, bo nigdy nie używałam, ale pewnie można go sobie tak ustawić, żeby postać co jakiś czas się kręciła, ruszała. Jeśli ktoś jest odpowiednio sprytny to nawet na obecnie panujących zasadach, ustawi taskera tak, żeby nie wylogowało postaci. Dlatego twierdzę, że wprowadzenie tej propozycji nic w tej kwestii nie zmieni, taskery jak były tak będą. Nie chodzi tu o całkowite usunięcie kicka po 15 minutach, bo to by było bardzo szkodliwe, tylko o wyłączenie go w depozycie.

Jeśli ktokolwiek widzi jakąś lukę w tym pomyśle lub tak jak pisał Selbo - potrafi podać przykład wykorzystania tego w złym celu, to proszę o dyskusję. Nie chciałabym i pewnie nikt by nie chciał, żeby zostało wprowadzone coś co będzie nadużywane.
Wyobrazasz sobie sytuacje w ktorej akus balujesz co 30 sekund 10 a co dopiero 20 osob? Na dobra sprawe to mozna autohotkeya uzywac i co exhaust akus bale rzucac gdy oba teamy maja po 20 osob zalogowane

Przebiegniecie z depo do jezdzcow to chwila a akus bala nie pokazuje w przypadu "jest bardzo daleko na polnocny wschod" czy jest w depo czy na ankardii czy na jezdzcach gdy jestes na koscianych chociazby wystarczy 30 sekund i masz juz na plecach maga z paralem ale skad o takich rzeczach moze wiedziec osoba ktora jak juz mowilem stoi w depo i ani nie expi ani nie bije sie?

Stawianie taskera przy 15minutowym idlu jest duzo bardziej ryzykowne niz przy 30minutowym czy godzinnym


KAZDY kto chociaz raz mial okazje sie bic wie jak to jest jak caly vip swieci sie na zielono gdzie wiekszosc tego to czaszki co z tego ze na afku zupelnie inaczej sie wtedy expi/robi misje ja siedzialem na ts obu teamow i znam bardzo dobrze takie sytuacje wiekszosc ludzi ktora sie bije na altaronie to nie sa osobniki takie jak ja levi czy gwander ktore maja gdzies to czy padna bo potem zarwa nocke odrobia wszystko a i jeszcze sie pobawia z przeciwnikami ktorzy wpadna po nich na respa glownie dominuja osoby ktore szybko sie zniechecaja lub wrecz nawet nie ida expic lub przestaja grac
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem