Zobacz pojedynczy post
Stare 11-12-18, 19:01   #7
Kr3jzoL
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 19
Domyślnie

Ale czym Ty się człowieku chwalisz? Pochwal się tym, że potrafiliście dodać niedziałającą broń do gry i trzeba było czekać miesiąc na jej naprawienie, czyli jakieś 2-3 linijki kodu, nie wspominając, że ta broń już od dawna w plikach Altaronu czekała na ożywienie.
Tak samo z bugami w kliencie. Podobnych sytuacji można przytaczać sporo.
@edit
Właśnie dostałem informację, że Sroki nie da się ulepszać. Brawo. Ponad 40 dni od wprowadzenia jej do gry.@

Można zrozumieć, że zajmowaniem się Altaronem to nie wszystko, ba można zrozumieć, że jest z tyłu na karcie priorytetów, ale to nie zmienia faktu iż jest to zwykła wyjebka w serwer. I nawet nie byłoby to złe gdybyście nie próbowali stwarzać pozorów, że jest inaczej.
Ja osobiście tylko czekam, żeby wyśmiać wasz wielki update zapowiadany od ponad roku. Zakładam, że będzie tak znaczący i będzie wyglądał na tak wielki nakład pracy jakbyście go w tydzień zrobili. Obym się mylił, a jak nie to przynajmniej się pośmieję.

@edit
Zresztą o czym my rozmawiamy. Jesteś osobą, której została powierzona praca i dbanie nad serwerem, tylko jako jego obecna głowa to co sobą reprezentujesz? Nie mam namyśli Ciebie jako prywatnej osoby tylko konkretnie "Mistrza Gry". Prawda jest taka, że żaden z Ciebie mistrz gry skoro wystarczy spojrzeć na discord, forum, czy okazjonalne rozmowy z graczami w dp. Prowadzą one do "Nie wiem jak to działa" "Nie wiem o co chodzi".

Ostatnio edytowane przez Kr3jzoL ; 11-12-18 o 19:12
Kr3jzoL jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem