Zobacz pojedynczy post
Stare 07-08-18, 22:08   #2
Spider
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 7
Domyślnie

A ja właśnie myślę, że takie akcje dodają, dodawały "emocji" tak w Altaronie jak i w tibii.

Kto nie miał tego dreszczyka emocji idąc z Venore i widząc zlurowanego Giant Spidera. Owszem była złość gdy padliśmy, ale była też niejako radość gdy my już wiedzieliśmy o lurze i obserwowaliśmy kogoś kto był tego nie świadom.

Tak samo lur widm, lub pokutnika pod depo Neolith (z grobów nekro) był ciekawym urozmaiceniem :D.

Czasem trzeba po prostu docenić pomysłowość graczy i zostawić to tak jak jest (skoro nie ma "najazdów" na miasto). Dla "noobów" i młodszych graczy taki khan biegający pod depo to może jedyna okazja by go zobaczyć.


Sam byłbym za tym by możnaby lurnąć pod miasto SZelobę :D, ona zrobiłaby pogrom. Dotychczas nie zmieniono tego (chyba bo nie grałem od dawien dawna), że można ją magiem zsolować ropując ją i blokując pajęczyną. Jednak takie lurnięcie czy szeloby czy Khana jest dosyć ryzykowne.

Ja uważam, że lury dodawały tej grze (tibii,altaronowi) smaczku, ale to moja opinia, a ty pewnie lubisz rutynę.
Spider jest nieaktywny