Zobacz pojedynczy post
Stare 15-08-18, 19:40   #10
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Faktycznie mały odzew, a przecież propozycja dotyczy tak wyczekiwanego przez wszystkich nowego, resetowanego co 3 miesiące serwera.. Jak to w ogóle możliwe, że część ma go gdzieś, a reszta osób, którym tak na nim zależy, nie odzywa się. Szok i niedowierzanie. Jak dla mnie to i tak bez różnicy, bo najprawdopodobniej nie będę tam grać i myślę, że kilka % w jedną lub w drugą stronę nie sprawi, że nagle altaron się zaludni. Aczkolwiek faktycznie nowa tabelka wydaje się bardziej sensowna.
To się tyczy także (a może nawet przede wszystkim) globala.

Cytat:
Napisał Makon
Wybacz Selbo ale w tym momencie to chyba Sobie jaja robisz. Przez prawie 7 miesięcy nic się tu z niczym nie ruszyło (nie mowie o aktualizacji bo nie mam do tego dostępu) i nagle wybuchło bum ze może ruszy nowy serwer ale to wiedza aby osoby które tu zaglądają wiec nie dziw się ze na te 15-20 osób które się wypowiada ktoś nie odpisał.


Co do tematu, to liczby nigdy do mnie nie przemawiają, będzie serwer to wtedy można sprawdzić jaka jest różnica pomiędzy tabelami. Na pierwszy rzut oka widzę ze wojowi się nie bardzo coś zwiększy, chętnie zobaczyłbym leczenie na nowej tabelce wojem która zaproponował Piotrek.
Jaj sobie nie robię; każdy powinien wiedzieć jak wygląda sytuacja Altaronu i nie zamierzam się z niczego tłumaczyć. Grunt, że teraz coś się dzieję, więc uprzejmie informuję jak sprawa stoi, by potem nie było lamentu marud, gdyż tracę nerwy i mogę zrobić się mniej uprzejmy i wyrozumiały jak dotychczas byłem.

Jasne, że wszystko wyjdzie w praniu, ale już podczas dyskusji można dojść do konkretów.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem