Zobacz pojedynczy post
Stare 08-11-17, 16:28   #114
Sirenox
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 15
Domyślnie

Catthon wiem, że dasz rade zaktualizować lub chociaż w krótkim poście wytłumaczyć jak w tej edycji wygląda mechanika obrażeń :D

Dobrze by było wiedzieć czy lepiej dać pny w siłę, 1h, obrone, mlvl czy może jeszcze się przerzucić na 2h. Bo aktualnie jestem ryckiem 1h z rozdanymi PNami w siłę do 150 i zastanawiam się co dalej z moją postacią. 1h i obrone muszę podbić bo z 87 lvlem chodząc na lepsze potwory obrywam sporo.

Problem polega na tym, że większość ludzi woli brać na hunty, expy rycka 2h z tego powodu, że 2h sporo więcej bije a co za tym idzie większy exp/h. Można by powiedzieć, że znowu mniejsze waste z 1h bo mniej trzeba go leczyć lecz jednak ten argument nie działa. Rycek 2h zadaje większy dmg przez co potworek pada szybciej i mniej hitów zada zaś 1h obrywa mniej ale dłużej bije potwora i więcej hitów zbierze. Różnica nawet jeśli by była na korzyść 1h to jest na tyle niewielka, że lepiej brać 2h bo wyciąga on dużo większy exp/h podczas expienia solo.

Kolejna przewaga 2h nad 1h to rozdawanie PNów.
1h rozdaje je w 4 atrybuty:
- siłę
- mlvl
- 1h
- obrone
zaś 2h tylko w 3 atrybuty:
- siłę
- mlvl
- 2h

Ktoś ma coś do dodania w temacie to zapraszam do komentowania lub udzielania porad.
Sirenox jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem