Zobacz pojedynczy post
Stare 17-07-13, 20:21   #85
Śliski
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 49
Domyślnie

Jak zawsze hate'uje administracje za swoje nagminne porażki, to już Twoich postów nie da się czytać. 3 różne osoby z administracji wyjaśniły Ci, że za cholerę nikt tego nie zmieni, więc idź płakać do swojego kąta.

Z ciekawości wszedłem i sprawdziłem, widać wszystko. Fakt, faktem że byłem w zaciemnionym pokoju, gdzie ekran był jedynym źródłem światła, ale da się.
Kael podał Ci kolejny pomysł na rozjaśnienie ekranu bez ingerencji w grę (aka bot). Tu bym chciał odpowiedź administracji czy będą rozdawali darmowe urlopy za coś teoretycznie legalnego.

Poty i inne cuda to jakieś tam próby stabilizacji, wyjdzie pewnie jak zwykle, ale każdy ma to w dupie. Grają tu w większości starzy gracze z przyzwyczajenia.

Co do jakichś górskich trolli, wrl. Człowieku grając tu od początku widziałem jeszcze ciekawsze rzeczy i o 90% nie wiesz, co administracja jest w stanie zrobić jak im się zachce.


Szukasz jakiegoś pocieszenia? Nikt Ci go nie da, jesteśmy w internecie.

#Marek
Klimat rpg srsly? Utopia była bardziej realna niż wprowadzenia do takiego dinozaura 2d prawdziwego rpg, zwyczajnie nie ten system gry (wyłączcie możliwość exp'a na mobach i same questy, wtedy coś z tego wyjdzie) : >. Tak to zawsze będzie wyścig exp'a/h.

#Edit
Nie mogę napisać posta bez żalu do administracji, dlatego przestańcie k*** mieszać statystki setów i niech ktoś zrobi to raz, a porządnie bo to śmiech na sali update'ować je co łatkę.
Śliski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem