Zobacz pojedynczy post
Stare 23-01-19, 20:21   #168
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Ja się z Tobą zgadzam w 100%, ale grałem na spvp cichutko, nawet wychodziłem z licoru jako 1 i grzałem chwilke miejsce w topce.

Powiedz mi, ile robili nekromanci na żywiołakach wody na /h na niewidce.
Powiedz mi, ile robili magowie z gfb na abitańczykach.
Powiedz mi, ile robili zwiadowcy na czymkolwiek ze skradaniem.
Każdy mógł łatwo niszczyć żywiołaki ziemii.
-400k/h na bonusie, jedyny resp w grze, który jest zbugowany od początku altaronu
-Na levelach 100+ robili już ponad milion na cpvp zrobisz 500k
-Skradanie było chwile i osobiście na tym nie expiłem bo zwalniało exp, lecz zgodze się z tym, że ułatwiało bicie silniejszych mobów
-Żywiołaki ziemi zawsze dobra kasa lecz słaby exp.


Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
W ogóle, co z tego, że ludzie zaczną wchodzić na kogar z 250lvlami?
Tam mają być najtrudniejsze respy oraz questy w historii altaronu które będą trudniejsze od tego śmiesznego "klasztoru", nie wiem ile osób wbije dzięki spvp, reklamie i samym updacie, ale te hlvle wydadzą pewnie sporo i dadzą zarobić low lvlom za jakieś itemki potrzebne do questów.
Ile nowego terenu gracze zdążą poznać, oraz jakie levele wbiją to się okaże w praniu. Jeśli po przeniesieniu stwierdzą że ich przeniesiony 150 level jest zbyt słaby by zwiedzać nowe tereny, zachęci ich do expienia, czym ożywi server cpvp i zwiększy ilość grających tam graczy.

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Trzymajmy się tego expa: exp cały zdobyty x0.5-0.7 w zależności od tego jakie poziomy ludzie osiągną + max lvl wyciągnięty to średnia top10 cpvp, i wszystkie rate x2.
Ewentualnie 1:1 z trzymaniem się tej blokady ^, ale to tylko moje zdanie.
Exp*0,5 będzie odpowiednią proporcją, jak wyżej pisałem krzywdzącą dla graczy z sezonowego. Pozwoli jednak zachować odpowiednie proporcje levelu do graczy którzy grają na cpvp (będą dalej mieli ogromną przewagę). Proponowałeś wcześniej przeniesienie jedniej postaci, myśle, że jest to zbędne ponieważ wg mojej wizji, przeniesione zostaną itemy które są aktualnie na postaci, czyli puste dp noobcharów. (miałoby to sens podczas przenoszenia na zasadach jak było dawniej z no-pvp)
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem