Zobacz pojedynczy post
Stare 08-08-14, 15:05   #23
Narwashi
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 35
Domyślnie

Cytat:
Napisał KUSZNIK Zobacz post
Obejrzyj sobie z UWAGĄ I ZROZUMIENIEM ten przypadek, jest tam nawet paragraf. Nie pozdrawiam.
https://www.youtube.com/watch?v=aoYH1FDzpBU
Po pierwsze skoro nie kradniemy czyjegoś dobra materialnego ani własności intelektualnej to co właściwie kradniemy?

Po drugie nasze konto w grze, postać oraz przedmioty nie należą do nas. Jest to własność administracji. Oni nam tylko "wypożyczają" konto na określony czas i mogą je w każdej chwili usunąć, mogą również zabrać nam nasze przedmioty w każdej chwili. Sytuację można porównać do wynajęcia pokoju w hotelu. Idąc na policję w sprawie np. kradzieży zbroi to tak jakbyśmy poszli na policję w sprawie np. kradzieży ręcznika z pokoju hotelowego który nie należał do nas bo my tylko wynajmowaliśmy pokój na określony czas. Tak samo jest z kontem czyż nie?

Edit:

Aha i najważniejsze pytanie. Czy jak ktoś mnie zabije i spadnie ze mnie zbroja to mogę iść z tym do sądu i na policje? :D

Cytat:
Napisał beta2468 Zobacz post
Do tematu.... A skoro administracja daje nam bana za coś, to też jest złodziejem? No bo zabrali nam coś, na co poświęcaliśmy czas. A jak delete? To już przestępstwo! ukradli nam postać! Pozbawili rozrywki, jak mogli.

"panie" altrel, usuńże temat, ew. przenieś do luźnych pogaduch
Twój post jest tak głupi że nawet nie wiem jak mam się do niego odnieść... Nawet nie zrozumiałaś tego co napisałem i jeszcze masz do mnie jakieś pretensje? O co? Ogarnij się.

Ostatnio edytowane przez Narwashi ; 08-08-14 o 15:11
Narwashi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem