Temat: Propozycja Skillowanie
Zobacz pojedynczy post
Stare 03-04-17, 14:31   #9
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Rozumiem o co się rozchodzi, ale...

- Większość graczy właśnie tak trenowała swoje skille a teraz nie chcą tego bo niby psuje to klimat gry, to po co tego używali?

- Czemu powinno być 17 magów w topce? Widzieliśmy screeny jak magowie robią solo 800k/h na górskich, to chyba tylko ich własna sprawa że nie expili tyle co inni by być w top serwera?
Przecież gdybym chciał i miał czas to mógłbym być przed Gościem swoim magiem.

Wiem że zieje ogniem strasznie teraz ale strasznie mnie to irytuje że jedni się wyskillowali jak chcieli, zaraz po tym wprowadzono łatkę która to usunęła, czemu nie było tego od samego początku? Mogę wbić te skille ręcznie siedząc przy komputerku cały dzień ale nadal będzie ten niemiły posmak tego że oni sobie w nocy walnęli skille i mogli w dzień sobie przysiedzieć z miłym widokiem trafień w moba podczas gdy ja nie jestem batmanem i w dzień poświęcam 2-3godziny na skill (na expa nie pójde bo nie przebije się) i to tyle, cały tydzień przesiedzę a i tak nie będę dorastał skillami do tego co ktoś w 3 nocki sobie wyrobił, a ten "Bug" trwał kilka miesięcy...

Chyba pójdę na licor bo od tego słoneczka coś mi się udziela.

EDIT:

Tak sobie teraz patrzę, niema żadnych magów?

Król Askary

Temu Panu brakuje tylko 2 poziomów do bycia jako drugi mag:

Lobomaxon

Aczkolwiek nie mam pojęcia czy będzie expił tego maga skoro lvl stoi póki co, ale już był w topce.

Czemu usunięto mój najnowszy post? Jak schodzimy na temat maga to schodzimy równo, usuń lub zedytuj też swoje posty.

Ostatnio edytowane przez Rahilux ; 03-04-17 o 16:09
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem