Zobacz pojedynczy post
Stare 06-01-22, 17:13   #1
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie Balans górskich orków.

Górskie orki dostały już nerfa na exp, jednak wraz rozwojem postaci nic się nie zmieniło. Zwiadowcy oraz magowie solo robią tam exp dochodzący do 1,8kk/h. Wydaje mi się, że wciąż jest trochę duży biorąc pod uwagę jak słabo biją te moby i jak mało mają hp. Jednak problem expa nie jest tu największym problemem.

Czy jest ktoś w stanie podać mi drugi przykład potworka który ma tak wartościowy loot, a zarazem jest tak słaby (bije full klate tych orków na 3 odes rago):

Bitewne nogawice - druga co to trudności zdobycia część bitewnego setu.
Złote nogawice - najtrudniejsza do zdobycia część złotego setu.
Złota zbroja -jest ok
Młotki abso - ten drop zmienił strasznie ekonomie serwera, ponieważ młotki były warte po 10t teraz 1t. Wpłynie to na łatwość craftingu. Dla mnie ten drop może zostac, lecz jest sporym ułatwieniem gry.
Wzmocniony kołczan. - całkowicie zniszczyliście ten item. Jego wartość była ogromna poprzez występowanie jedynie w gargach. Obecnie ma to pół servera i to po kilka szt. Cena 2t.... Totalnie do zmiany.
Tizona - może zostać jako bardzo rzadki drop

i inne królewskie, oraz mosiężne itemy.

Itemy spadają dość rzadko jednak przy sporym zagęszczeniu mobów jeden cenny item spada co refil. Wszystkie itemy prócz złotej zbroi znacząco wpływają na ułatwienie rozgrywki.

Moja propozycja:
Zmniejszenie expa o 20%, Zwiększenie sakiewek o 300%, Usunięcie z dropa wzmocnionego kołczanu, złotych i bitewnych nogawic, w zamian dodanie tańszych itemów np. odkażacz, upadły miecz, sroka, lub cokolwiek co nie bedzie tak znacząco wpływać na gre. Zostawić tizonę jako bardzo rzadki drop, żeby opłacało się tam chodzić.

Jeśli ktoś chce hejtować najpierw niech porówna ten resp z górskimi trollami, które biją dużo więcej, mają bardzo rzadki drop odkażacza i nic więcej. Rozmawiając z Profesorkiem dowiedziałem się, że robili tam 800/h z sioherem na full waste. Czy to jest normalne ? Porównajcie te respy i wyciągnijcie wnioski. Pozdrawiam.
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem