Zobacz pojedynczy post
Stare 15-10-18, 21:05   #2
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Miast spokojnie zgłosić i napisać, że może być coś nie tak, to jakieś spiski tu knujesz - bo ja nie mam nic lepszego do roboty, tylko sprowadzać graczy (dla których de facto poświęcam czas i robię grę) do parteru i okłamywać ich .

Dostałem parę zaniepokojonych głosów - jutro na spokojnie prześledzimy wszystko z pregusia i zobaczymy czy wkradł się jakiś błąd. Jeśli nie - rozpiszę dokładniej system i nawet powklejam cześć formuł - bylebyście zrozumieli jak wszystko działa, bo czasem faktycznie upraszczam opisy.

A co do zamykania tematów - z niektórymi trzeba krótko i stanowczo. Mam swoje lata i sporo doświadczenia - na głowę sobie krzykaczom nie dam wejść, bo ani na to czasu ani chęci nie mam .

@dół:
Ja po prostu nie mam czasu (a często też sił) odpowiadać każdemu, wszędzie i zawsze. Mam ciągły spam, a gdy dojdzie do tego roszczeniowy stosunek, wyzwiska i zarzuty - na prawdę olewam sprawę, bo szkoda mi psuć sobie dodatkowo samopoczucie (taki pro tip, dla tych, co próbują na mnie wymusić zmiany lub zainteresowanie swoim chamskim zachowaniem).
Czym bardziej lakonicznie, konkretnie tym lepiej. O empatie nawet już nie proszę.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 15-10-18 o 21:24
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem