Zobacz pojedynczy post
Stare 15-10-18, 21:44   #1
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie System BOSSÓW !!

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post

Nowy system bossów


Postanowiliśmy zdefiniować system bossów na nowo, by te pojawiały się częściej i były atrakcją dla graczy na każdym poziomie. Codziennie, co rano, po zapisie serwera losuje z każdej grupy po 1 bossie (na serwerze sezonowym po 2), tak więc mamy codzienne 4(8) bossy. Dane bossy w swojej grupie mają przypisaną ilość punktów definiującą ich ilość szans na wylosowanie. Dla przykładu z bossów na Licorze wylosuje jednego z koszyka: Popiel, Popiel, Popiel, Nigra, Nigra, Nigra, Lupus, Janosik, Baribal, Pokrak. Ponadto wylosowana opcja jest usuwana z losowania dnia następnego, stąd gdy wylosuje Lupusa, to już następnego dnia go na pewno nie będzie a jeśli Popiela - szansa nadal jest, ale o jeden los mniejsza.
Witam, lekko wzburzony sytuacją z zamykaniem ust graczom, chciałbym przedstawić fakty, które kolejny raz pokazują jak Administracja traktuje graczy.

Cytowany tekst to jedna wielka lipa... system bossów nie ma losowości, jest to tylko prymitywny schemat, o którym gracze nie mieli się dowiedzieć.

Przykład 1: Azdzacha z Wyklętą, Nessi z Żarłaczem, Lilith ze Spektatorem, zrespiły się 4 razy w tym samym czasie w tej samej konfiguracji. Co do innych nie mam pewności ponieważ wierzyłem w przypadek. Z obliczeń wynika, że jeżeli byłby to statystyczny zbieg okoliczności to powtórzy się on za około 32 000 lat (autentyczny wynik).

Przykład 2: Wczoraj, był tylko jeden silny boss "AMOK", drugiego bossa nie było, co świadczy o "pustym spawnie"(wszystkie zostały sprawdzone po godzinie 20)

Przykład 3:: Dziś nie ma żadnego silnego bossa (wszystkie zostały sprawdzone po godzinie 20). Co potwierdza fakt, że mamy "puste spawny" o których nie wspomniano!! Z niepotwierdzonych informacji wiem, że jest ich 8.

Jaki Administracja miała cel, w napisaniu nieprawdy w jednej z kluczowych zmian wprowadzonych przy starcie SPVP ?? Z tym Pytaniem zostawiam Państwa na dzisiejszy wieczór.

Pozdrawiam.
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem