Zobacz pojedynczy post
Stare 17-05-11, 22:38   #64
sk1ba
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Naster Zobacz post
Wydaje mi się że mag jest zbugowany. Przy typowym eq larva bije po 30, cyclop po 50 i więcej, gryf po 100. A woj ? 1h prawie nie istnieje przy 2h, 2h ma znacznie większy dmg a różnica obrony jest prawie niezauważalna. To co woj wyczynia z 2h w głowie sie nie mieści. przykład : 25 lvl woj nigdy nie skilował, broń 2h cyclopy 30k/h i zarobek rzędu 5k/h. A czy jakis mag na tym lvl będzie miał taki exp i kase? Skoro byle co bije go niemiłosiernie ? Skile u najta z 2h rostą znacznie szybiej niż te u łucznika chociaż ten potrzebuje kamieni, włóczni. Wojownik z 25 lvl bije po 200+ z tego exori czyli tyle samo co mag ze swoich czarów chociaż woj ma znacznie więcej hp i obrony.



Proponuje osłabić woja z 2h obniżając mu zdecydowanie obronę. A magowi lekko ją podciągnąć.
Jeśli chodzi o obronę - to jasna sprawa. Natomiast jeśli chcesz efektywnie expić, na 25 lvl masz przecież summony :rolleyes: Fakt, nie doszedłem do takiego poziomu jak na razie, ale tyle, co usłyszałem od kumpla, który mówi, że świetna sprawa z tymi summonami.
sk1ba jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem