Zobacz pojedynczy post
Stare 30-09-14, 13:30   #3
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Dlaczego uważasz, że kapliczka dla duchownych jest nie fair i powinni oni coś bić? Przecież celowo nie mają oni dmg'a to bić nie będą, drugim argumentem niech będzie to, że nekromanci mieli dodatkową misję przez 3 lata, zwiadowcy na 10 poziomie latali po teleskopach podczas gdy taki sam wojownik nie miał by szans zdobyć planów, więc chyba teraz jest ok?

Ankietę usuń. Wielokrotnie mówiono, że wyniki nie odzwierciedlają rzeczywistości- taka już cecha społeczności, że będzie głosować z kilku kont.
Misje dzienne nie są spoilem więc mogę opisać.

Jak to wygląda u mnie?
Na 240 poziomie

Gildia wojowników (robię codziennie)
-Aragorn 30k exp i kasa
-Maćko 25k exp
-Shakta 30k exp i kasa

Karawana (robię raz dziennie)
-Krasnale (tylko dlatego, że jest o normalnych godzinach) ~70k exp, 8 srebrników

Duchowni
-Kapliczka (robię co 2 dni bo nie stać mnie na tyle zeszytów co ma Arteron, żeby co do minuty zapisać o której dokładnie oddałem zadanie) jakieś 25k exp

Elementaliści
-Harmonia Żywiołów - nie robię wcale- ilość żywiołaków do zabicia jest tak duża, że punkty doświadczenia za nie zdobyte przewyższa exp za misje (koło 25k)//f*ck logic!!!//Poza tym szkoda czasu i bonusu, można to spożytkować w przyjemniejszy sposób. Jak by ta misja dawała 10x więcej punktów doświadczenia chyba i tak bym jej nie robił- ale jest to pierwsza misja do poprawy wg mnie.

Bekalelu
-Kamil- robię codziennie, bo mam wszystkie ryby w dp, koło 15k exp, 3 srebrniki

Przeszłość
-Smoki- robię codziennie, 65k exp i kasa



Teraz mój Nekrusik na 46 poziomie.

Gildia wojowników (robię codziennie)
W sumie analogicznie jak wyżej tylko połowa punktów doświadczenia, gdzie różnica to 200 poziomów.

Karawana
-Bekalelu (raz dziennie, znośny zasób godzin, a że trzeba 60 wykonać żeby robić krasnale to muszę się przemęczyć jakoś) exp jakiś tam śmieszny 3 albo 5k, kasa 3 srebrniki

Pozostałych zadań dziennych nim nie robię, bo nie ma sensu na tym poziomie, dodatkowo nie znam się zupełnie na nekro. Tym bardziej, że 2 subką będzie Alchemik więc bym musiał latać z ładunkami, za dużo kombinowania jak dla mnie.

//Na marginesie
Założyłem swój temat o misjach dziennych dawno temu- nie sądzę by cokolwiek w tej kwestii miało się zmienić. Co do wykonalności dziennych- śmieszy mnie gdy Bajerant o ~22 robi te zadania i mówi, że robi je jako pierwszy dzisiaj na serwerze bo drzwi od pokoju npc gildii są zamknięte, a teleskopy nieobrócone. Ale to śmiech przez łzy.
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490

Ostatnio edytowane przez Mcree ; 30-09-14 o 14:37
Mcree jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem