Zobacz pojedynczy post
Stare 24-01-22, 01:47   #12
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Choć osobiście nie zamierzam grać więcej niż 10 minut dziennie na cpvp przed globalem (po globalu usunę swoje chary, tak jak usunąłem przed sezonowymł), to wypowiem się za innych, którzy przy mnie na ten temat wypowiadali się.

1.Trzeba zauważyć, że na sezonowym była wojna i to solidna przez ostatni miesiąc. Biliśmy się więcej w przeciągu tego miesiąca, niż w przeciągu roku na 2 edycji. Wojna nie skończyła się jeszcze - jutro kończy się sojusz i bijemy się normalnie (umówiliśmy się na 3 dni spokoju).

2. Im lepsze będą warunki przenoszenia dla osób grających na sezonowym, tym więcej osób będzie grało na cpvp. To chyba logiczne.

3. Tak czy siak, większość, jak nie wszyscy, będą grali na nadchodzącym globalu.

4. Mimo że na tym sezonowym jest ten exp x2, to i tak expi się dużo wolniej niż na 2 edycji. Wszystko przez pancerze, ale też te wszystkie nerfy w tabelkach, potworach itd.
Po ponad miesiącu Gościem na 3 edycji również miałem taki lvl jaki mam teraz Kekw'em, ale za to dyst był większy bo kpiro biło 1 bełt więcej.

Dlatego myślę, że wyzerowanie eq już jest wystarczającą 'karą przenoszenia'. Do tego dochodzą wyzerowane skille, gdzie ja już np. mam 151 dyst na czysto.

No i w sumie chyba tyle odemnie. I tak pewnie prędzej czy później CPVP zostanie usunięte, a już na pewno, przed startem globala, należy zmienić nazwę tego serwera na TEST serwer i zablokować tam możliwośc robienia postaci.

P;s jeszcze bym dodał, że global nie powinien startować na wiosnę czy lato bo po prostu będzie mało ludzi grało. Serwery startuje się na jesień.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem