Zobacz pojedynczy post
Stare 21-01-19, 12:48   #4
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Przetłumaczę nieco post Ugiego oraz dodam odpowiedź administracji.

A więc post Ugiego brzmi mniej więcej:
Niedawno zauważyłem, że mimo seta na ogień jako duchowny alchemik biję mniej z ognia niż ze świętości. Dlaczego tak jest, dlaczego tak jest, spytałem Catthona na Discordzie.

Catthon spytał Pręgusię, a ten mu wytłumaczył, że w przypadku nieelementalistów obrażenia od broni zaklętej na żywioł przechodzą przez przelicznik 0,9 - czyli są 10% niższe, niż gdy takie obrażenia zadają elementaliści. To stara mechanika, która była z nami od początku Altaronu (wcześniej współczynnik wynosił 0,7). Niestety gdzieś ta tajemna wiedza została pogrzebana i nikt nie zdawał sobie z tego sprawy.

No więc jako Ugi, alchemik duchowny, dopytuję - co z tym będzie zrobione, jak żyć Droga Administracjo?


No faktycznie, ta mechanika gdzieś umknęła i projektowaliśmy "tabelki" w ostatnim czasie bez uwzględnienia tego tematu (ja przynajmniej o tym nie wiedziałem, FAQ tego nie uwzględniało, tabelki także). Dlatego po krótkiej naradzie zamierzamy usunąć tę zależność. Zostanie usunięta z najbliższymi wprowadzanymi poprawkami.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem