Temat: The best of
Zobacz pojedynczy post
Stare 02-09-17, 07:59   #1
Zao
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 91
Domyślnie The best of

zakładam ten temat dla przypomnienia sobie tych najciekawszych i najlepszych chwili lub osób w Altaronie. Od razu na wstępie dodam że każdy ma prawo na swoją subiektywną opinie, więc nie trzeba hatetować innych bo masz inną opinie , ponieważ opini jest tyle ilu ludzi na świecie

Zacznę może od najlepszych akcji które były nagrane w świecie Altaronów według mnie, lecz nie tylko, bo widać to też po wyświetleniach. Top akcje nagrane to :
https://www.youtube.com/watch?v=A5c4HDXy1GE

https://www.youtube.com/watch?v=v3S0ju86LFI

Jako najlepiej pocommendorowane akcje uważam te za czasów klanu podziemnego kręgu co można zobaczyć na pierwszym wyżej zamieszczonym filmiku . oczywiście akcje były commanderowane przez Crala aka Exo, warto przy tym wspomnieć że grał on magiem i trzymał się lepiej niż inni magowie z wyższym lvl mimo że i tamci magowie nie prowadzili akcji.

Na najlepszego gracza rycerzem mianuje ;p Smoka, ten gracz rycerzem bez buły przechylał szalę zwycięstwa z przegranej na wygraną, do póki nie zobaczyłem jego gry nie wiedziałem że rycerzem bez żadnej buły można tyle zdziałać na akcjach. Bez zastanowienia mogę mu zawdzięczać 80% wygranych akcji na Altaronie

Za najlepszego gracza magiem na wojnach uważam Eastside-a z pierwszej edycji, w następnych edycjach nie widziałem tego co na pierwszej, ale mogę powiedzieć że nie raz uchornił się jednym mw od śmierci, a targetował co trzeba.

Jeśli chodzi o najlepszego zwiadowce to nie mam pojęcia, poniewaz za bardzo ta profesja przeważała w śród innych i było wielu bardzo dobrych graczy którzy wybrali tą profesję.

najlepszy filmowiec Altaronu to oczywiście Dark Shooter, tutaj raczej nie trzeba argumentować. Chodź z ostatniej edycji widać że filmy gavrosza mają potencjał, więc spodziewam się w nadchodzącej edycji dobrych filmów graczy po obu stronach.

Każdy popełnia błędy, ktoś więcej a ktoś mniej. Mimo to za największego Nooba który brał duży udział w świecie Altaronów, Ogłaszam dżefreja z pierwszej edycji ;D Do dziś krąży tekst po świecie altaronu "Ależ żeś dżefrejade odje***" Chociaż biorąc pod uwagę staż Eldoki... ;p

Najlepsza Akcja na spontanie, myślę że można wybrać z ostatniej edycji Akcje gdzie w trzech( ryc,mag,mag) wpadliśmy po Syndykat na szelobe, gdzie przeciwników było 8 a zostało 3 rycerzy których nie mogliśmy zabić , oczywiście mogę nie nzac przypadków z przeciwnej strony więc czekam na odpowiedź

Za to siebie mianuje jako najlepszy uciekający gracz przed całym teamem przeciwników, tutaj mogę podac parę sytuacji omijając te na których przebiegałem przez cały team bo tego było za dużo jak i ucieczek z kościanych z pierwszej edycji, z tych sytuacji wymienię najlepsze według mnie :
po uciekaniu przez 20 min gdy zostałem złapany w trapa, na balck hp użyłem toltrasa + mw i zgubiłem pz. Druga to jak wbiłem skulla moim noob charem 90 lvl(mag, 15 min pz, na pierwszej edycji, ganiał mnie cały przeciwny team (200-300 lvl) po kanałach, aż po około 20 min zobaczyli mnie w dp (bez deski) oczywiście można pod to podciągnąć gracza Gwandera który tez czarował podczas ucieczki.

Wszystkie sytuacje zostały opisane z mojej perspektywy, czytaj jednego teamu przez cała gre w którym byłem. Więc czekam na wasze best ofy ;D
Temat z nudów;p
Zao jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem