Zobacz pojedynczy post
Stare 28-06-18, 11:58   #29
Grael
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

Kuuurła kiedyś to były Altarony. Co ja bym dał żeby pograć jak za dawnych lat, W miarę dobry balans (porównując z obecnym xD), serwer dla wyżej wymienionych "zadymiarzy" jak i dla tych co wolą spokojną rozgrywkę, klimat też był..

A nawiązując do tasków to osobiście ich nie lubię aczkolwiek w jakimś małym stopniu byłoby to urozmaicenie i mały oddech tej gry.
Kiedyś jak ta gra była normalna to też miałem parę pomysłów np, najazdy abitańców na miasta i każda profa miałaby konkretne zadanie np zwiadowcy obejście wojsk wroga lub doinformowanie o sile itp itd no ale nie ma tu pisać.
Ja już od dawna miałem wrażenie, że celowo osłabiają graczy i zniechęcają do gry ale to tylko przypuszczenia i miejmy nadzieje, że tak nie było.
Moim zdaniem jak już ma być ta aktualizacja, mapy itd to niech to będzie porządne je*nięcie (bo trochę graczy powróci) z naprawionym balansem aby każda postać mogła być grywalna, sporo zmian chociażby te najazdy, taski ( :V ), i kto wie, może arenę naprawić i postawić ją gdzieś w Neo coś ala Coloseum...

Wypowiedź bez ładu i składu ale walić to
Życzę wesoło spędzonych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji :D
Grael jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem