Temat: To ? Balans ?
Zobacz pojedynczy post
Stare 29-07-14, 01:16   #4
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Cytat:
Napisał beta2468 Zobacz post
Ja lecze się tawisem za 100 na 18 mlvl.... co najlepsze, na 28 mlvlu również za 100. A tak jak mówisz wojownik na 90 lvlu będzie leczył się za tyle samo co ja na 190. Ale oni i tak Ci powiedzą, że taka jest ich wizja. Co zrobisz, nic nie zrobisz. Dla mnie to jest chore, dla innych też, pozostaje się nie przejmować bo i tak nie zmienią albo po prostu nie grać. Albo grać inną profesją :p
Niedawno miałem ten 18mlvl i się leczyłem po max 101, rozdałem PN do tego 28mlvl i się leczę max po 118, więc chyba masz zepsutą postać albo porównujesz maksymalne leczenie na 18mlvl do niskiego na 28mlvl, nie mówiąc już o średniej, która wzrosła znacznie. :> Wzrost wynosi aż ~20%. (procentowo przedstawia się to zacnie, a i na expie widać różnicę)

W sumie to o co walczycie to trochę patola, bo nie boli Was, że hape tawis (założyciel tematu) leczy jakoś mało tylko, że inni, którzy mają mniejsze lvle leczą się o te "tylko" 50 mniej. Typowe polaczkowe cebulaczkowe myślenie, ja mam to jest dobrze, a inni mają nie mieć. :<
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny