Zobacz pojedynczy post
Stare 09-11-11, 20:02   #11
Luop
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 84
Domyślnie

Cytat:
Napisał KarolOs Zobacz post
haha, Daarko, ani Ja ani Demisoz nikomu nie daliśmy tego venta więc skoncz pierdolic glupoty, ja nawet na tego waszego zjebanego venta nie wbijalem bo siedzialy tam po 2 osoby, raz wbilem i podziekowalem, bo z takimi zerami jak Ty nie chciało mi sie siedziec. Te 70% waszej gildi zapewne by wróciło jakby nie było żadnej wojny, bo np. Waski siedział 24/7 i miał czas na expa a jak sie zaczęla wojna i padł pare razy to skonczył gre i nie ma czasu, dziwne :)
Co do twojej wypowiedzi to wy siedzicie po 12-15(17) osób dzień w dzień na vt. A od południa jest was po 8 online więc nazywając kogos Noł LajFEM zastanów się kim jest część waszych ludzi :) BTW uciekanie z Gimnazjum dla Altaronu to naprawdę oznaka kozactwa.

Cytat:
Napisał maja1414 Zobacz post
Zrobiliście temat żeby nas zdenerwować, a pokazało w jakiej desperacji jesteś. Niedługo screeny będziesz przerabiał i twoi koledzy... (kwestia czasu)

Ciekawe czy jest jeszcze ten temat. Pamiętam jak miałem ten 30 lvl czy tam 40 i byłem u was przez 1 dzień. Dlaczego? Bo broniłem kolegę, który niby miał hunta "za radom", którego tak naprawdę nie było... Broniłem go caly dzień na forum. Chyba nawet na twojego posta odpisałem negatywnie. Twoje ego wzięło całość i wywaliłeś mnie :D:D:D Pamiętam te "nieprzespane noce" bo jaki sunblade to był "potęga". Dopóki Plan ogarnął się że liżecie im d... wtedy zaczął za wami wojnę. :)
Przykre ale prawdziwe.

P.S Pewnie Noon teraz odpisze "wcale tak nie było" :)

Edit Haha 15 lat... Noon w przeciwieństwie do Ciebie nie wstydzę się swojego wieku, bo lepiej mieć 17 lat i mieć mózg, niż mieć 22lata (tyle masz?) i nie mieć go wcale :)
Ale gościu nie zauważasz jednego ze mamy z was taka beke a szczególnie z ciebie, bo jak tu nie mieć z osoby która płaci payment i pisze nie mów moim kolegą bo się będą ze mnie śmiać. My tu nie gramy chcesz to zapraszam na Candie Nahon Luop to mój nick tam gram możesz sobie sprawdzić. Pisze tu na forum, wklejam screeny by pokazać ludzia jaki może być 17 latek zdemoralizowany przez grę. Jak gry virtualne wpływają na organ człowieka zwany mózgiem, który rzekomo posiadasz lecz podlega to dyskusji ponieważ dajesz się wplątywać w nasza skromną grę manipulującą ludźmi takimi jak ty.
Luop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem