Zobacz pojedynczy post
Stare 03-02-19, 04:38   #304
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
Restart CPVP na pewno nie uleczy altarońskich serwerów PVP. Gracze którzy zakładają konta na projektach typu RPG (w poprawnym tego skrótu znaczeniu) chcą uciec od wszechobecnej patologi która znajduje się na większość OTSów. Jeżeli wrzucimy ich do jednego wora z agresywnymi graczami to automatycznie emigrują na inne projekty. Dlatego uważam, że na tym etapie życia projektu, należy rozdzielić raz na zawsze dwa światy i już nigdy ich do Siebie nie porównywać, a nie daj boże je scalać poprzez przenoszenie postaci. Cipsoft, lat temu parę znalazł rozwiązanie na utrzymanie i jednych i drugich graczy, wprowadzając servery non-pvp. U nas w Altaronie mamy teraz semi-pvp world i jeżeli dalej grają na nim ludzie, to należy ich zostawić w świętym spokoju.

Serwer sezonowy, jeżeli w ogóle ma powstać, to na pewno nie na zasadach z ostatniej edycji, gdyż zupełnie on nie wypalił. Rozgrywkę na nim rozpoczęło stanowczo za mało graczy, a potem to już poszło lawinowo, czyli standardowy owczy pęd "nie ma graczy bo dead ots, a dead ots bo nie ma graczy". Oczywiście zawiniła też masa błędów, jak rosnąca liniowo z każdym poziomem przepaść między magiem a zwiadowcą, jeżeli chodzi o prędkość. Zdecydowanie atutem nie był czas respawnu bossów ustawiony na godzinę restartu serwera i poprawa jego działania która trwała ponad miesiąc.

Reasumując: jeżeli chcemy nowy serwer sezonowy, to trzeba go naprawić, a nie usuwać serwer community, który jakoś Sobie radzi, mimo pracy administracji niemalże równej poziomu 0. Miały być nagrody za wygranie sezonowego i były, ale na litość boską zostały ogłoszone chyba na 4 tygodnie przed końcem? Biorąc pod uwagę PR administracji gracze założyli, że będzie to samo z nagrodami co z grudniowym update'm i po prostu nie zawracali Sobie głowy graniem na serwerze spvp, kiedy ich postać i tak zostanie usunięta a nagród tak jak i wyżej wspomnianej aktualizacji nie będzie.

Co proponuję? W sumie to nic nowego, nagrody rzeczowe, outfity, addony, dekoracje do domków, statusy i pomniki (w depo lub przed nim, nie na jakiejś tam górce ludzi psujących tą grę), ale przewidziane NA STARCIE ÓW SERWERA. Start sezonowego trzeba poprzedzić tygodniowym test serwerem, aby gracze mogli się przygotować do tego szaleńczego wyścigu szczurów. Dlaczego tydzień? Dlatego, że dłuższy okres przygotowań wyczerpie cierpliwość graczy, zmarnuje ich potencjał i zgasi ich zapał. Coś w stylu rozgrzewki, dla tych którzy z Altaronem mieli do czynienia na ostatniej edycji i nie znają wprowadzonych zmian, które czasami są przedstawione w changelog'u a czasami nie, a jak są to po miesiącu od ich wprowadzenia. Trzeba również dołożyć wszelkich starań, aby gra była fair, dla wszystkich. Krawaci... Kreweciarze won! Warto wspomnieć lub wspominać graczom, że jest sens używać (nie nad-) systemu raportów, aby wykluczyć nielegalną formę gry, a co by wynagrodzić ich starania należy utworzyć listę zbanowanych.

1. Zrównać przyrost prędkości profesji.
2. Osłabić runy masowego rażenia na magicznych poziomach 1-100 (chętnie się tym zajmę)
Takiej ilości hipokryzji nie przeczytałem jeszcze nigdy w życiu. Jesteś najbardziej fałszywą osobą jaką poznałem, a wielu starało się o ten tytuł.
Rmc, którego testy doprowadziły do mojego 2tygodniowego przestoju w depo na kostce, teraz pisze o "błędzie administracji" w związku z ograniczeniem prędkości profesji magicznych.
Warto zaznaczyć, że w części forum do której większość z Was nie ma dostępu, a której nie zacytuję, bo "na słowo" podpisałem "umowę" między mną a administracją o nie wynoszeniu "spraw wewnętrznych", RMC jest twórcą najbardziej absurdalnych i niszczących balans propozycji.
Zmienia strony częściej niż Włochy, leci tam gdzie mu wygodnie, zawsze każdemu dogryzając.
Wróżę mu karierę w polityce, utrzyma rodzinę bez ruszania w trase.
Jeżeli czymkolwiek ma się zająć - niech badają to hertagony specjalizujące się w teamhuntach na bagienach (z wewnętrznego więdzą o co chodzi).
Sugeruję przemiał doradców i wcale nie kandyduję siebie, bo jak każdy wie, polityk ze mnie były marny. Dodajcie do ukrytego w końcu ludzi tego wartych i dajcie im zbalansować ten server, bo dobierając swoje psy nic nie osiągniecie.

Są 2 drogi - tak jak ja powiedz otwarcie, że masz to w dupie, bo i tak "wiedzą lepiej", albo działaj zgodnie z tym o czym piszesz, "zbawicielu".

Legkan is back.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.

Ostatnio edytowane przez Windykator ; 03-02-19 o 04:57
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem