Zobacz pojedynczy post
Stare 12-09-18, 14:30   #8
Ememems

Domyślnie

Cytat:
Napisał szymon39 Zobacz post
Tu chodzi o zastosowanie tych piór i kłów w grze. Można podnieść te wartości do 50 piór i 10 kłów.
Pióra gryfa są potrzebne do tworzenia wzmocnionych i rozrywających bełtów, wzmocnionej strzały, czasami do dziennej alchemików, w niektórych misjach. 50 piór zbiera się może w 10-20 minut? Nie powiedziałabym, że to jest odpowiednia cena za stworzenie błogosławionego zwoju. Co do kłów nie będę się wypowiadać, bo nie byłam na górskich trollach, ale można sprzedać 1 kieł za 600 md, więc jak najbardziej ma zastosowanie i można na nim zrobić profit. Jak dla mnie łuski bardziej tu pasują. Trudno je zdobyć, cena u ludzi jest wysoka (u npc marne 50 md). Catthon kupuje błogo różdżki za 10k (napisałam talarów, mój błąd). Nadal twierdzisz, że stworzenie owego błogo za taką śmieszną ilość itemów byłoby w porządku? Szczególnie, że te itemy sa łatwo dostępne na Twoim poziomie?

@dół
Poprawiłam. Chodziło mi o 10k, czyli 1 talar. 10 kłów jest warte 60 srebrników+1k=70 srebrników, pióra gryfa nie są wiele warte.. Widzę, że dając tą propozycję szukasz sposobu na zarobek.

Ostatnio edytowane przez Ememems ; 12-09-18 o 14:38
Ememems jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem