Zobacz pojedynczy post
Stare 26-03-12, 22:51   #50
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

Cóż drogi Attaxie mam Ci powiedzieć.. hmm.. Pierwsze potwory do mnie bardziej trafiły aniżeli te drugie. Wydaje mi się, że na obecną chwilę w Altaronie Ci orkowie byliby taką zbyt dużą odskocznią od tych potworów, które są teraz. Co nie oznacza, że kiedyś, w przyszłości nie byłyby one dobre. Pomysł ciekawy - widzę, że dla nich byłaby jakaś twierdza Murk, tak? Masz może z tym związaną jakąś wizję do czego byłoby to podobne? Jakby taka twierdza miała wyglądać? Z nazw i proponowanych obrazków wnioskuje, że byłyby to duże i dość silne potwory, więc pewnie twierdza musiałaby odznaczać się podobnymi cechami - raczej palisada jak u abitańców by nie wystarczyła.. ;)
Co do 1 potworów - tak. Na obecną chwilę bardzo one odpowiadają tym, które mamy teraz. Niestety nie bardzo podeszła mi śmierć. Może jakaś inna nazwa, ale Śmierć kojarzy mi się z czymś przed czym nie można uciec, gdzie przy spotkaniu z nią się po prostu.. umiera.
Co do ostatnich potworów - kolejny ciekawy pomysł. Widziałbyś je na Raindarze, jako jakieś potwory które wyszyły spod czeluści ziemi w wyniku nasączenia złymi mocami? Czy widzisz dla nich jakiś nowy teren?
Fajnie. Ciekawe pomysły. Widać pracę i poświęcony czas.

Co do słów Analogsa - pamiętaj, nie znasz dnia ani godziny gdy administracja wprowadzi coś z działu Sugestie i Propozycje. Jak będziesz jednym z nich to wtedy możesz rzucać do woli takimi textami. Co do słów krytyki w stronę Attaxa - masz do nich prawo, jak każdy z nas. Ja również widzę parę niedociągnięć itd. itd. ale starałam się skupić na zaletach, zadać ewentualne pytania które rozwiałyby moje wątpliwości. Twoja nadmierna, wręcz na potęgę krytyka do niczego nie prowadzi.
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny