Zobacz pojedynczy post
Stare 19-08-13, 17:49   #50
Wolf
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 29
Domyślnie

Największych zmian potrzebuje zwiadowca- do 150 lvl jest słaby. Kolejnym problemem jest dmg rycerza elementalisty- to rycerz nekromanta powinien bić tak jak teraz elementalista- moim zdaniem to nekromanci powinni mieć ogólnie w grze największy dmg, a wcale tak nie jest. To samo dotyczy maga nekro- jedna z najsłabszych profesji w grze. Przecież mag jest tak mizerny, słaby, ma mało hp, że powinien zadawać największe obrażenia w grze aby szybko likwidować cel/przeciwnika- a tak nie jest niestety. To dotyczy maga nekro oczywiście. Co do maga duchownego nie jest źle. Jest w miarę dobry, jeżeli weżniemy pod uwagę że ma przede wszystkim leczyć i dbać o bezpieczeństwo towarzyszy. Ponadto może expić solo z całkiem niezłym skutkiem. Denerwuje tylko to, iż mag duch- profesja magiczna (mająca jakieś 70 mlvl więcej od rycerza) która powinna wymiatać jeśli chodzi o magie leczy porównywalnie z uhów do rycerza, to samo z bala hape tawis "...". Moim zdaniem to śmieszne i wymaga naprawy. Najwięcej napisałem o magach bo to tą profesją gram i hmm.. wiem co mówię i o czym. Ponieważ zwiadowce wymieniłem jako pierwszego, to tą profesje zaznaczam w ankiecie.
Wolf jest nieaktywny