Zobacz pojedynczy post
Stare 15-01-16, 09:34   #81
inbass
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Skąd: ~Warszawa
Postów: 335
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rayo Zobacz post
Z tego co czytam na forum, to największy problem na pvp, to subka alchemika, która daje mocnego "kopa".I raczej nie chodzi tu tylko o nekro, bo nekro od zawsze miał dużo bić, ale o bonusy do profesji alchemika. Według mnie alchemik ma i tak dobry bonus z mikstur, mniej potrzebuje ich na expa, co za tym idzie ma mniejsze koszty. Myślę, że "zdrowiej" byłoby rozszerzyć ofertę alchemika na bonusy do więcej mikstur, tak by np mikstury na skille robione przez alchemika dawały lepszy efekt niż te wydropione z mobów, dłuższy czas działania, czy więcej skilli.
Zgadzam się. Od jakiś 6-8 tygodni mówię w swojej gildii (na ts), że subka alchemika będzie głównym powodem zmian gdyż jest 'źle opracowana' (teraz ciężko mi to ubrać w słowa). Widzimy to dziś po ankiecie

Cytat:
Napisał Kr92 Zobacz post
Nagła zmiana dmg zmieni także gospodarkę, dużo droższe zabijanie potworów, znacznie trudniejsze odrabianie poziomów.
Proponowane zmiany nie są do wprowadzenia ot tak po ankiecie bo przyniosą więcej złego niż dobrego.
Prawda (chociaż jedyna nietkniętą przez tą zmianę zostanie subka alchemika). Stało się to jakiś czas temu, może głupia zmiana ale była. Nerf deper tewo olta - +80many. Dlaczego ten nerf został wtedy dodany? Bo subka alchemika zarabiała tam za dużo.

Cytat:
Napisał Kr92 Zobacz post
Zrób mi ktoś test duchownym z takim zestawem, aurą na żywioł + mlvl i napisz o dmg 200-300.
Jestem chyba jedynym duchownym spełniającym te wymagania, na obydwu serwerach (nie licze testowego). Jak nie zapomnę to jutro napiszę rezultaty.

Cytat:
Napisał Kr92 Zobacz post
Może faktycznie dobrze byłoby po prostu wyłączyć działanie zestawów w pvp, bo z tego co czytam to problemem jest tylko walka pvp, a oberwać ma także non pvp które na tym forum o balansie nie wspominało nic.
Też o tym myślałem - wyłączenie zestawów w pvp.
Nie ważne co napisze npvp i tak nie jest to brane pod uwagę (jest tak od kiedy praktycznie tutaj gram).


Podsumowując, można zrobić ten 'balans' ale polegałoby to na zasadzie minimum 1 miesiąca testów, zmiany z dnia na dzień itp. Nie ma co wprowadzać wymyślonych z głowy zasad, które przetestuje 8 osób na krzyż przez 4 dni. Jak coś zrobić to porządnie, choćby miało to wymagać dużego nakładu czasowego.
__________________
Aha.
inbass jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem