Zobacz pojedynczy post
Stare 11-08-15, 18:21   #1
piotr1191
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 10
Domyślnie Zamki do podbojów.

Witam, od jakiegoś już czasu gram w Altaron na serwerze Non-PVP, z moich obserwacji wynika, że przydatną rzeczą, i na pewno urozmaicającą rozgrywkę było by wprowadzenie możliwości podbojów zamków, fortec, twierdz czy czego tam jeszcze przez gildie. Otóż w tym momencie o ile na serwerze PVP istnienie klanów, gildii ma sens ponieważ mogą toczyć miedzy sobą walki ( ale w sumie o co? ) o tyle na NPVP funkcje gildii ograniczają się do wspólnego umawiania się na hunty i wzajemnej pomocy. Myślę, że ciekawym pomysłem byłoby wprowadzenie kilku lokacji o które mogłyby rywalizowac klany.

Dla przykładu aby zdobyć taką twierdzę gracze z gildii musieli by pokonać jakąś przeszkode w postaci znajdujących się w srodku mobków, lub jeśli istnieje taka możliwość to na przykład jeżeli dana gildia zajmuje taki zamek to kolejna gildia chcąca go przejąć musi pokonać graczy władających nim.
Posiadanie takiego zamku mogło by dawać dodatkowe profity członkom gildii, czy to np. codzienną ilość md ( z podaków? :) ) czy coś innego sam niem wiem.
Takie rozwiązanie z pewnością wzmogłoby konkurencję miedzy klanami na obydwu serwerach, a do tego podnosiłoby prestiż danych gildii.
A myślę także, że skłoniło by więcej graczy do zakładania własnych klanów a co za tym idzie i zakupów SS :))
Pomysł taki słabo dopracowany, lecz jeśli ogólnie administracja i gracze widzą w nim sens to można się nad nim dłużej pochylić. Proszę o opinie ! :) Pozdrawiam.
piotr1191 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem