Zobacz pojedynczy post
Stare 13-07-14, 18:22   #1
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie Pomysł na dalsze czasy.

Witam, po jakimś czasie namysłu stwierdziłem, że dobrym pomysłem w przyszłości byłaby możliwość rozwijania swoich czarów czy też talentów. Chodzi o to, że każdy czar mógłby mieć np. 3 tiery, każdy awans na wyższy tier dawałby dodatkowe bonusy przy użyciu czarów.

Np.
U maga : zimny oddech
Tier 1 : podstawowy atak bez większych bonusów
Tier 2 : dochodzi bonus do spowolnienia predkosci ataku oraz chodzenia
Tier 3 : tier2+ chwilowe całkowite unieruchomienie w miejscu np. na 0.10 sec

Są to przykłady więc proszę do nich podejść z dystansem.

Awansować czary możnaby na wyższych poziomach aby był to taki bonus dla bardziej doświadczonych graczy. Również byłoby pewnego rodzaju uatrakcyjnienie End Game.
Wprowadzić możnaby to w formie straszliwie trudnych zadań bądź rare itemu z bossa których potrzeba nawet 10 a wypada 1/100... :-)

A co do talentów mogłaby to być forma dodatkowego wyboru ktory robilby z Nas tanka, dpsa lub supporta. Talenty mogłyby nadać się na End Game kiedy zostaną np wprowadzeni jeszcze trudniejsi i bardziej wymagający bossowie. Taki talent mógłby zwiększać szanse na blok, % leczenia czy tez nawet uaktywniać całkiem nowe nikomu nie znane czary! A to wszystko zależałoby od Naszego wyboru i odpowiedniej kombinacji talentów. :-)

Więc to tyle w tym temacie, komentarze mile widziane oraz można również zgłaszać tu swoje propozycje odnośnie takowego systemu. :-)

Pozdrawiam,
RubSon

-----------------------------------------------

Witam, drugim pomysłem jest wprowadzenie Areny. Wiem, że było już to parę razy wspominane ale chodzi o trochę bardziej rozbudowany system... każda wygrana na arenie zapewniałaby Nam parę pkt za które byłaby możliwość zakupu unikalnych przedmiotów oraz ulepszeń. Na Arenie mogłyby odbywać się nie tylko walki 1v1 ale też 3v3. Teren areny nie ograniczalby sie do znanego nam z filmów o gladiatorach ale również rozległych terenów porośniętych krzewami w których trzebaby uważać aby nie dostać trapa. Wzmogłoby to walkę drużynową a i sama w sobie Arena byłaby niczego sobie pomysłem... :-)

Na takowej Arenie mogłyby się odbywać walki np. 3x dziennie w ktorym wybor graczy nastepowalby losowo z uwzględnieniem poziomu przeciwnika. Nazywaloby sie to przedzialami levelowymi. 3x dziennie byłoby optymalnym rozwiązaniem aby nie mieć zbyt szybkiej możliwości wyfarmienia fajnych itemków. Przedziały levelowe byłyby zależne od dnia, ale przynajmniej raz dziennie byłaby walka dużych leveli aby się nie nudzili. W wyjątkowych sytuacjach mogłoby być dopuszczalne walka gildijna na arenie.

Proszę wyrażać własne opinie w tym temacie. Głównie chodzi mi o uatrakcyjnienie rozgrywki ponieważ na dużych lvlach powiwa podobna nudą... :-)

Pozdrawiam,
RubSon

Ostatnio edytowane przez RubSon ; 13-07-14 o 18:41
RubSon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem