Zobacz pojedynczy post
Stare 28-01-13, 00:31   #24
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Ja wam powiem tak.
Ta gra skupia się tylko na biciu lvli i na niczym innym. Dlatego dłuższa gra jest bezsensowna. Wbijasz lvl co dostajesz? + 10 hp 15 many. Fajnie szkoda że potwory bija po 400. Różnice pomiedzy 120 lvlem a 150 ? Raczej tutaj ich nie zobaczysz. Powinniście ogarnąc jakies sety że np na 130 lvlu dostajesz taki bonus że różnica pomiędzy 130 a 100 jest ogromna jak przepaść czyli np 100 rycerz trafi co 2 hit w takiego 130 rycerza a 130 rycerz bedzie bil o 20% mocniej w 100 niz 120. Tylko problem polega na tym że u was expi się szybciej niż na Tibii przez co zaraz będą 300lvle i niech sobie są tylko troche się mineliście z nazwą bo zamiast Altaron to Wyścig Szczurów. Non stop jest kombinowanie ze spellami , profesjami itp itd. Przez 3 miechy expi szybko zwiad a przez następny kwartał mag nekro. Ogólnie rozgrywka jest niestabilna, mam zwiada którym nie gram gdyż go tak zmieniliście że w ogolę nie podoba mi się nim gra. Nie poddałem się zrobiłem ryca 2h który był fajny przez jakiś czas do póki ktoś się nim nie zajął. I tak wygląda rzeczywistość Altaronu.

Nie wiem jak wy ale dla mnie gra w ,której atrakcją jest to że smoki używają skrzydeł i szybciej chodzą to jednak za mało. Mimo to dziękuję za możliwość gry u was na serwie i poznaniu wielu zajebistych osób.

Ostatnio edytowane przez Attax ; 28-01-13 o 00:37
Attax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem