Zobacz pojedynczy post
Stare 18-07-19, 19:42   #5
Kierka250799
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 238
Domyślnie

Super, przyjęte. Rano będzie wprowadzone. Znaczy... przy update...
Tak serio to spoko jest, ale nie ze wszystkim się zgadzam. np.

Cytat:
6. Zwiększenie dmg pocisków mroku o 10%, a pocisków śmierci o 5%. Niech nekromanci mają jakieś benefity z tego powodu, że tylko oni mogą wykorzystywać swój żywioł.
Moim zdaniem Mag Necro i tak jest op, więc po co go buffować?

Cytat:
9. Zmniejszenie ceny sklepowych run na takie, jakby były robione na miksturach mocy.
Moim zdaniem nie, dlatego, że od zawsze było tak, że ktoś z noobków robił pociski czy inne runy wbijając przy tym mlvl i zarabiał na tym na starcie, bo płacił mu jakiś high lvl. Wprowadzenie tego znacznie by osłabiło ewentualnych nowych graczy, bo przy obecnym stanie majątku high lvli, nie składano by zamówień do nowych graczy.

Cytat:
39. Zmniejszenie ceny bitewnej tarczy do 10t, podniesienie ceny złotej tarczy do 12t.
Bitewna tarcza od zawsze była rare dla kogoś kto expił i zlocił ją z widm czy praojców. Leciała z tego co pamiętam i tak bardzo rzadko, więc nie widzę sensu by zmniejszać cenę o 12 talarów, a do złotej dodać 2 talary. F*ck logic.

Cytat:
60. Umożliwienie używania czaru Mocne Uleczenie [->] na członkach gildii, obecnie jest to możliwe tylko na członkach drużyny.
Nie bardzo rozumiem? Czar duchownego, większe leczenie, ma być używane Twoim zdaniem tylko na członkach gildii? Jest na członkach w party, chyba, że coś źle napisałeś lub źle zrozumiałem. Może chodzi Ci, że ma leczyć poza party nawet? Jeśli o to chodziło to zdecydowanie na nie. Od tego jest haper tawis by leczyć poza party. ;)

Cytat:
61. Dodanie nowego czaru magowi duchownemu - Mistrzowskie Uleczenie, za 1000 punktów many i 15 dusz uleczysz swojego kompana, o ile jest z tobą w jednej drużynie lub gildii. Cooldown 15 sekund, moc 2x bala hape tawis ([->]), wymagany poziom: 200, inkantacja: bala tapen tawis "imię
Wtedy to bosy już zupełnie będzie można ubijać w 2-3 osoby. Zdecydowanie nie.

Cytat:
62. Dodanie nowego czaru magowi duchownemu - Zew Życia, za 1200 punktów many i 15 dusz uleczysz członków twojej drużyny lub gildii, jeśli są w zasięgu czaru, zasięg działania jak haper tawis ([->]), moc 2x, cooldown 30 sekund, wymagany poziom: 250, inkantacja: taper tawis
Tu mam takie pół na pół uczucia, nie wiem czy nie byłoby to zbyt op, tak samo jak prop. 61.


Cytat:
63. Wyłączenie strefy npvp na runie wody i dwóch pięter nad nią oraz w pobliżu bossa Krwawa Hrabina (katakumby)
Uważam, że nie warto tego zmieniać. Runa wody nie jest ciężką runą, a zawsze to jakiś spot dla nisko lvlowych, więc moim zdaniem niech mają spokojne miejsce do expienia.
Tak samo katasy. To exp dla 45-60 lvli. Więc dlaczego ktoś miałby im zakłócać spokój tylko dlatego, że respi się tam średni boss?



Podsumowując fajne propozycje niektóre, ale niektóre wynikają z tego, że są to upodobania ze względu na lvl, swoje widzimisię, bo zobaczyło się to gdzieś indziej. Altaron miał być starą tibią, więc też za wiele nie można zmieniać. Rozumiem niektóre propozycje, są naprawdę spoko. Ale zmienianie niektórych stref pvp, bo są tam bossy, jest jednoznaczne z tym, że pewnie znów są podpierdzielane bossy i chcą/chcecie ubijać, bo bossy są "wasze". Tak jak to było zawsze i pewnie nic się nie zmieniło. Uważam, że niektóre respy powinny mieć tę strefę N-Pvp by miały spokój i dobrą zabawę na expie i żeby nikt z wyższych lvli nie przeszkadzał. Takie jest moje zdanie i to tylko i wyłącznie MOJA OPINIA. Zbędne napięcia pośladków, zgryzów zębami i ataki epilepsji proszę od razu kierować się z tym do lekarza.

Pozdrawiam.
__________________
Napisał Astero
dawać tym "dzbanom" ten sezonowy niech im przeniosą postacie będzie kogo bić przynajmniej -Ugi 2k19
Kierka250799 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem