Temat: Zapowiedź I
Zobacz pojedynczy post
Stare 13-04-14, 14:44   #32
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cytat:
O widzisz, temat z nazwami mixów profesji też jest na tapecie. Tylko akurat w tej kwestii połowie by się nowe spodobały połowie nie i mixy z alchemikiem są dość kłopotliwe, a dodanie wszędzie przedrostka "Uczony" jest słabe. :P
Tu się zgodzę, że to wcale nie jest do zrobienia w pięć minut, ale temat wisi dwa lata, a do pomocy można zaciągnąć graczy. 5 osób robiących update może nie wpaść na wszystkie możliwości, ale jak pomoże tych 10 graczy którzy zostali przy Altaronach, to już może na coś wspólnie wpadną. ^^
Zawsze można sięgnąć po etymologię alchemii albo słowotwórstwo.

Cytat:
Forma zapowiedzi taka, a nie inna bo to zapowiedź tematyczna o questach. ;< Za tydzień będziesz miał ciekawszą.
Pewnie tak, ale mi nie podoba się forma rozbijania na piętnaście zapowiedzi, a każda o maluteńkim kawałeczku całego update'u. Nie wiem jak u innych, ale ja od razu myślę o pawiu albo rozdymce. Próba udawania większego, niż się jest. I takie odczucia mam tutaj. Zamiast jeden, konkretny temat, po którym się mówi "łał", jest 10 głodowych racji, w odstępach czasowych, aby wydawało się, że jest więcej, niż naprawdę. Ale. To moja osobista opinia, odczucie. Po prostu miałem nadzieję, że skoro zmienia się administracja, to i zmieni się cała otoczka.

Cytat:
Kael, rzecz w tym, że 'krytykujesz' wszystko, co się z tą grą dzieje. Gdyby wprowadzili jakieś nowe rozwiązanie, to Twoją jedyną odpowiedzią byłoby: tak, ale nie ruszyliście starych błędów. Weźcie się najpierw za to, co popsute, a potem dopiero za robienie nowych rzeczy.
Gdyby, byłoby. Też mam pogdybać? Nie, ja nie lubię, bo to dość śmiesznie wygląda. Jest wiele rzeczy, na które nie narzekałem, narzekać zamiaru nie mam i nie będę. Może dlatego tak to wygląda, bo rzadko gram, a jeszcze rzadziej wypowiadam się na forum?
A może to celowa hiperbola, aby zrobić ze mnie takiego mega złego i tym samym zdyskredytować moją opinię, żeby przypadkiem ktoś inny nie mógł mieć podobnej?
Potrzeba głaskania po główkach, mówienia, że coś jest dobre? Jak Drakonno prezentował nowe efekty czarów, jak robił lepszy "trailer", to było mnóstwo pochwał i zachwytów. Taka drobna sugestia. ;)

EDIT:

Tak mnie naszło. Nikt nawet nie spyta: "A jakbyś widział ciekawszą zapowiedź? A co byś w niej chciał?". Jedynie dość ofensywna defensywa, w postaci ogłaszania, że HEJT.
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem