Temat: [słowa pisane] Radosne Przemyślenia Kaela
Zobacz pojedynczy post
Stare 19-11-13, 14:15   #19
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

1. Newsy, informacje, etc, etc. - moim zarzutem jest fakt, że gracze są porzuceni totalnie. Nic informowani nie są o tym jak wyglądają sprawy, żadnych zachęt do pozostania przy projekcie, obietnic. Null. Zero. Gracz może sobie zgadywać czy ktoś pracuje nad upem czy też nie. Nie wiem jak inni, ale ja oczekiwałem jakiegoś... podsumowania ankiet? Określenia jaki kierunek obiorą prace? Czy guzik to dało, czy moze jednak ktoś coś wyciągnął z tego. A pojawiające się nowe, malutkie zmiany, jedynie frustrują, bo na takie pierdoły czas jest, a żeby coś graczy poinformować (bądź co bądź - klientów), to już ni mo. I mówisz, że Ty nie umiesz zrobić X, Y, Z. To mogłabyś chociaż takimi rzeczami się zająć. Albo komuś zlecić. Nie oczekuję sprawozdań i spowiadania się adminów. Wbrew pozorom.
2. Cały akapit o setach sprawił, że parskłem radośnie z dziką rozkoszą. Sety od samego początku kulały, a bonusy były nie tylko niezbalansowane, ale też dość tendencyjne miejscami. Co już zresztą nie dziwi chyba nikogo.
3. Ja naprawdę tego nie czaję. Server nawet teraz ma multum możliwości do tego, aby go ożywić. Eventy, konkursy, jakieś inne rzeczy. Święta swoje własne można porobić. I nie ma nic, bo... no, cóż. Ciul wie czemu właściwie. Wszyscy są pochłonięci mega pilnymi pracami nad update'm. Tak bardzo, że nawet nic o nim nie słychać i wiele osób, w tym ja, zastanawia się czy w ogóle jakieś prace trwają. :/
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem