Zobacz pojedynczy post
Stare 24-02-13, 18:23   #41
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cytat:
Napisał naus Zobacz post
właśnie jak chcesz klimat to sam sobie go stwarzasz a nie masz go od górnie narzuconego.

DZIEKI!!! w końcu ktoś to powiedział z "góry" na to tylko czekałem aż się to potwierdzi, ss kończy mi się za kilka dni i raczej go nie będę przedłużać.
tak możecie hejtować gram na no-pvp dlaczego? bo lubię i kropka.
Nie mam zamiaru użerać się z dzieciaczkami z pvp serwera dla którego przyrost ego oznacza wbicie kolejnego fraga żeby uprzykrzyć życie komu innemu. i nie pisać że na nopvp graja debile z botem bo(większość botków biega na pvp dlaczego? bo sami się leczyć nie potrafią;)) prawda taka czy się to komu podoba czy nie ale Slythia grasuje na nopvp i pilnuje żeby po spotach boty nie biegały. Wszyscy maja do niej jakieś ale, ja tam ja popieram w 100% trzyma nopvp za jajca, chociaż nie zawsze tak jak wszyscy się tego spodziewają ale ja wiadomo La donna è mobile.
Wracając do sedna brak Lighthacka dla mnie to info żeby jednak dać sobie spokój z altaronem tak wiem błachostka jednak dla mnie gra w pełnym świetle jest relaksująca, nie zamierzam męczyć oczu (które i tak już są przemęczone) żeby cokolwiek zobaczyć.
Właśnie. Sam go sobie tworzę, bo nikt go nie zepsuje. Ale na konwentach masz już klimat narzucany, aby takie ciołki nie psuły go. Konwentach, zlotach i innych takich. ;)

I jeżeli oczy Ci się męczą (SIC) od ciemności na komputerze (SIC!) to nie wiem jak Ty to robisz, biedaku. Chyba, że masz skopane kontrasty/gammę, no to przykro mi bardzo z tego powodu. Zakładając, że masz zapalone światło, jakiekolwiek, to nie robi to różnicy czy jest ciemno czy jasno, bo masz i tak jakieś oświetlenie inne. A jak nie masz żadnego, to ciemne obrazy są o wiele lepsze dla zmęczonych oczu, a nie jebitne, jasne światło. ;)
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem