Zobacz pojedynczy post
Stare 24-09-13, 22:45   #22
mortans
 
Avatar mortans
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 46
Domyślnie

Ja bym chciał zobaczyć większą różnorodność w istniejących już rasach jak i nowe. Moim zadaniem elfy, orki oraz minotaury mają w sobie niewykorzystany potencjał. Przykładowo istniejące już elfy zamieniłbym na leśne elfy, dodał im nowe respy, nawet wygląd nieco zmieniłbym. Następnie stworzyłbym nowe zadanie po wykonaniu, którego można by było przekroczyć Bramę Korba czy Hernesa i stworzył nową rasę wysokich elfów, które by zamieszkiwały piękne i pokaźne miasta stworzone w górach. Nowych przeciwnikom trzeba by było stworzyć ich własne, unikalne wyglądy i dodać jakiś z nimi wątek fabularny, nowe zadania.
Chciałbym też zobaczyć rasę mrocznych elfów, które zamieszkiwałby by mroczne moczary lub stare wyniszczone lasy przepełnione mrokiem.
Każdej z ras stworzyłbym nowe unikalne przedmioty, które byłby "rarami" w grze, np elfi łuk, mroczny sztylet czy elfi kostur. Można by było dodać też nowe specjalny sety, które byłby by alternatywą dla zestawów z 70 lvl.
Co do orków.... dodałbym orkowe psy czyli wargi, oraz jeźdźców. Nowe respy tych przeciwników jak i dosyć spory obszar, który byłby kontrolowany przez orki. Dodałbym nowy szczep "elitarnych" orków... Orki z klanu ostrzy, były by to o wiele potężniejsze bestie niż te już istniejące, miałby by swoją osobną, niewielką krainę.
A nawiązując do orków i elfów można by było stworzyć fajny wątek fabularny dotyczący tych ras... na przykład dać graczowi możliwość opowiedzenia się po któreś ze stron co by dawało możliwość odwiedzania całkiem odmienny, specjalnych miejsc.
Z minotaurami, można zrobić podobnie czyli stworzyć nowe potężniejsze potwory należące do tej rasy i stworzyć im odpowiednie tereny (np stworzyć specjalny labirynt ?).

Chciałbym też zobaczyć nowy lub większy resp istniejących już praojców bo istniejący jest słaby... dotyczy to samej wielkości jak i wyglądem ( jakoś jego położenie na mapie i sam wygląd nie zachwyca mnie). Te monstra są dość trudne do zabijania ale jakby się znalazła drużyna to fajna byłaby na nich zabawa.

Podobały mi się też pomysły innych wypowiadających się tu graczy... mianowicie stworzenie ojczyzny abitańczyków. Dałby by to fajny pretekst do przedłużenia wątku z wojną, można by było dorobić jakieś ciekawe pomysły ale jeśli ten pomysł miałby być zrealizowany to proszę aby obszar pochodzenia najeźców nie ograniczał się tylko do jednego obozu... Chciałbym zobaczyć potężną krainę, która byłaby pod wpływami abitańczyków.

Spodobał mi się też pomysł ze stworzeniem pusty (ooogromniej ;) ). Dałby by to możliwość stworzenia nowych potworów... oczywiście takich, które nie odbiegały by klimatem od Altaronu.

Jestem też za tym aby wprowadzać potwory z naszej słowiańskiej mitologi np. Utopiec, Płanetnik, Domowik, Poroniec i wiele wiele innych...
mortans jest nieaktywny