Zobacz pojedynczy post
Stare 13-07-12, 10:48   #1
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie Wspomnień Czas

Jako,że mamy sezon ogórkowy a na tym forum są same tematy o zniesieniu pvp resetach i innych pierdołach to postanowiłem zrobić temat w którym każdy wspomniałby parę akcji które najbardziej mu na wojnie zapadły w pamięci.
Jeśli temat nie będzie szczycił się jakąś aktywnością,to poprostu zostanie on zamknięty.

Zaczne ja kilka akcji które najbardziej mi zapadły w pamięci - oczywiście jak mi się coś przypomni to dopiszę.
Najsłynniejsza chyba jak stoimy na kościanych w 7 i rashuje w nas Bubnik Muci solo,krótka pogoń i mieliśmy nowe manaski.


Dobra akcja jak noobharami poszliśmy zasypywać GH Collegium,wpadł Nill na rsie i zaczął się bardzo napinać nagle z nikąd wpadł Dederek z Sebkiem na noobharach i dali szybkie tp Nillowi zanim on zdążył coś zrobić,podczas ucieczki Sebek padł na moobach a Dederka dorwał
Nill,ciężkie czasy wtedy były.


W pamięci utkwiło mi jeszcze combo 3 bomb jakie złapałem pod dp i dostałem szybkie tp.


Solo style na smokach założone przez yogi muciego było chyba najgorszą rzeczą jaka mnie spotkała w altaronie,hotów nie miałem,ale mimo to się liczy.


Albo expiąc i ciesząc się że fajnie loot spada na górskich trollach w międzyczasie wywiodła się akcja,chciałem zanieść mojego loota do dp lecz liczył się czas,dostałem od swoich jakieś manasy,a jak wiadomo że w tamtych czasach nasze akcje kończyły się niepowodzeniem to w dp Julka szpanowała nowymi egzekutorami i bitewnymi butami,a wręcz kilkoma sztukami.

Who is next?
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem