Temat: Rago tote
Zobacz pojedynczy post
Stare 19-06-15, 18:35   #14
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

1. To nadal nie tłumaczy czemu nasz przeciwnik otrzymuje tylko jeden z trzech uderzeń skoro odsunął się tylko o jedną kratkę, a my podążyliśmy odrazu za nim i jest chwilowa, ale znaczna przerwa w zadawaniu uderzeń mimo że stoimy już przy nim.
2. W przypadku maga efo oreh porusza się razem z nim czyli mam rozumieć, że efo oreh to nie jest czar? Ponadto w przypadku rago tote czar nie zostaje do końca wykorzystany bo jak już wspomniałem zadaje w najgorszym przypadku jedno z trzech uderzeń, a w najlepszym dwa.
3. Czarnoksiężniki to był tylko przykład. Miałem na myśli wszystkie potwory uciekające przed swym oprawcą.
4. Magowie mają utamkę, 1 skill do wymaxowania po czym mogą ładować pny w alchemie i leczyć się miksami maga po 500 - ich przeżywalność zwrasta kilkukrotnie. Pancerz nie redukuje obrażen magicznych. Co do zwiada to nie znam jego mocnych lub przesadzonych zalet bo nim jeszcze nie grałem.
@edit 5. To trzeba było tak odrazu. Czyli mając 90lvl i słabszą broń bo od 80lvla, ale za to ulepszoną na +6 (mowa o odkażaczu) to będę zadawał takie same obrażenia w górskie trolle jakie zadawałbym przed wprowadzeniem tej łatki? Oczywiscie nie biorąc pod uwagę znerfione rago tote...[..

Ostatnio edytowane przez Graata ; 19-06-15 o 18:47
Graata jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem