Zobacz pojedynczy post
Stare 23-01-22, 23:36   #4
Happyde
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 99
Domyślnie

Witam,

Postać którą gram na CPvP to Caday/Reg Gin.

Bardzo fajnie, że temat powstał, bo od samego początku, kiedy było ogłoszone, że postacie będą przenoszone z S2, na CPvP, zastanawiało mnie jakie będzie końcowe rozwiązanie.

W pierwszej chwili byłem, za tym by przenieść postacie takie jakie są na S2 (czyli 100% exp), jednak nie spodziewałem, się że tempo zdobywania poziomów, będzie tak szybkie (dla porównania na S1 top 1 miał bodajże 221lvl?). Więc ta opcja raczej nie przejdzie, z racji, że jednak na CPvP +250lvla nie wbija się w miesiąc gry. Dodatkowo na złotą rybkę trzeba poświęcic 270dni, troszeczkę nie sprawiedliwe względem osób, które grają tam nawet od pół roku. Więc rybka odpada w każdym przypadku.

Najlepszą opcją w takim wypadku wypadała by opcja nr 4, 50% expa da równowartość tego ile ktoś by musiał poświęcić czasu na exp by osiągnąć to samo na CPvP. Talary również bym odpuścił, jest ich wystarczająco dużo na serwerze, a możliwości zarobku jest wiele. Pozatym założenie (z mojej prespektywy) jest takie, że serwer sezonowy ma być odskocznią dla graczy grających regulranie na zwyklym serwerze, więc poradzą sobie z gotówką lub jej brakiem.

Mój głos w tej ankiecie będzie uzależniony od wyniku ankiety z drugiego tematu, z racji takiej, że decyzja tam podjęta, pozwoli mi podjąć decyzje tutaj. Ponieważ tworzenie drugiego serwera, w tym pvp w moim odczuciu mija się z celem.
Happyde jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem