Zobacz pojedynczy post
Stare 06-12-16, 20:09   #14
toxic2002
 
Zarejestrowany: Sty 2014
Postów: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał viviane Zobacz post
Problemem moim zdaniem jest zbyt duży drop z mobów. Na tym powiedzmy 120 poziomie (zwiadowcą, nie grałem innymi) obojętnie gdzie nie pójdę wychodzę delikatnie na + bez specjalnego dropu (czerwone, górskie, profany, hydry, kościste - mimo, że jestem ele-nekro). Na tym poziomie na czarnoksiężnikach, gdzie robię ponad 1mln/h jestem delikatnie na minus, ale wystarczy zainwestować 200k będąc na minus i zaraz poleci złoty z 2 wnękami i mam pieniądze na kolejne 50 poziomów.

Obniżenie sakiewek o jakieś 80% plus przedmiotów o co najmniej połowę bardzo utrudni wypady i spowolni przyrost poziomów ludzi. Do tego nikt nie zapłaci kosmicznych cen za piórka dając zarobić tym, którzy je zbierają

Przy tak drogich wypadach, gra będzie zupełnie inna, będziesz otwierał tego martwego orka w drodze na smoki bo będziesz się łudził, że zdobędziesz te 4 miedziaki, będziesz zbierał wszystko, żeby było Cię stać na dobicie kolejnego poziomu. To wszystko spowolni grę i pozwoli pozostać tutaj dłużej.
Mało pisze na forum ale jak przeczytałem to co napisałeś to mnie normalnie coś ruszyło.
Gram zwiadem od zawsze i przed zamknięciem servera pvp, grając zwiadowcą nekromantą nigdy nie mogłem się dorobić większych pieniędzy, na 200 lvl, magowie na moim lvl mieli 4x wiecej kasy a o rycerzach już nie wspomnę bo oni nie mieli wgl problemu z szastaniem kasą za rare itemki.
Więc podsumuję to co powiedziałeś, czerwone smoki to waste zawsze i to wielkie, górskie i wgl wszystko to waste, żeby cokolwiek zarobić musiałem expić na najmniejszych manasach albo 3 dni zbierać piórka żeby pójść na 3 refile. Ja rozumiem że w na tym non pvp macie czas żeby maksować sobie skille i pn rozdawać na 130- 150 skillu i expić z full eq na każdy żywioł, wam kasa leci, ale na pvp to jest nie możliwe bo nie mamy setów nie mamy max skilli i wydajemy miliony na blessy bo w tygodniu z 3-10 razy sobie popadamy co jest równe 70-240 talarów mniej więcej. Więc bardzo proszę nie wypowiadać się na temat zarabiania na pvp
toxic2002 jest nieaktywny