Zobacz pojedynczy post
Stare 20-02-18, 15:41   #47
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Cytat:
Legkan tak bo teraz ty biedny poszkodowany jestes bo grales magiem duchownym i ci oflando zmienili ze jest do kitu i bys najchetniej sobie na nekro maga zmienil aby masowo walic na spam nutki w moby :D Innych tylko krytykujesz i pieprzysz fanaberie a sam sie przestawiles na zwiada nekro dlatego ze nerfili profesje a co do hp maga to nie ma on za duzo bo i tak pada jak pet i w pvp tez pada mag od ludzi bez problemu wiec co ty tu chcesz pokazac? Kazdy sie przestawil na inne profesje z wielu powodów jak zmniejszenie obrazen to raz, drugą strone na fakt że dmg zmienili każdemu i że moby są śilniejsze i nie kręci was teraz granie po 4-6h aby lvl klepać. Gre zrobili teraz typowo pod druzyne aby latac a solo to sobie gracz moze z hlvlem i ta kto wyglada. Problem glowny jest w tym ze wiekszosc przyzywaila sie na gre solo i dalej lubi grac solo i tego nikt nie zmieni dlatego kazdego to frustruje bo za malo ludzi grac i sobie nie moze pozwolic latac na th o kazdej dnia i porze
1. NIE ZMIENILI mi oflando
------------nawet nie wiem jak to skomentować
2. NIE ZMIENILI mi nic w mojej profesji, bo prostu ZNUDZIŁEM SIĘ biciem monstr, bo są najlepszym respem dla maga ele
------------a talary to wywoziłem z nich ciężarówkami, nikt mi nie powie, że póki grałem to, że nie leciałem prawie niczym Gwandi
3. MAG NIE PADA JAK PET ani w PvP ani w PvE
------------mag to największa puszka w altaronie w PvP, a w PvE pada jedynie jeżeli dostanie się zwiechy móżgu lub nie zna respa
4. GRA JEST TYPOWO ANTY TEAMHUNTOWA
-------------nawet palkiem robię większy exp solo niż w th

Przez takich typów jak ty odechciewa się pisać czegokolwiek, dlatego wracam do bicia poziomów, bo każdym petem wbiję poziom szybciej niż 99% z was. Swoim postem jedyne co pokazałeś to, że NIC nie wiesz o grze, a wypowiadasz się jak znawca. bez odbioru i szczekaj dalej.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem