Zobacz pojedynczy post
Stare 25-02-13, 21:35   #19
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cytat:
Napisał grek Zobacz post
to pewnie pny zryles i masz 40skil z pn albo broni nie masz dobrej
Mi też to powiesz ? 100 skilla, 130 lvl, halabarda +6. I potrafię czerwia nie trafić albo bić po 10. Zdarza się, nie powiem, że często, ale zdarza się. I nie porywa, ani solo exp, ani też hity. Zwyczajnie. Nie porywa. Biorąc pod uwagę, że mam tej obrony mniej więcej 70 mniej, to fajnie by było, żeby chociaż w miarę zbliżyć się do łucznika czy maga. Nie mówię, że mam bić pierdyliard jednym hitem, ale jakoś móc ten dmg robić, nawet kosztem jeszcze słabszej obrony. Bo obecnie to kiepa. Zbieram hity na pysk = waste. Nie mam dobrych czarów = waste.
Jedyne co dobre, to w gruncie rzeczy hape tawis duchownego, ale z kolei boję się co będzie, gdy w końcu wyegzekwują to "duchowny do obrony, nekromanta do siekania" i rycerz 2h duchowny zostanie szmatą do wycierania podłogi.

Cytat:
Efekt ? Od 27 karałem wiwerny, od 30 smoczki, best hit na 40 poziomie większy niż Eletrixem na 130. Nie wydałem nawet grosza na wyexpienie !
Chciałbym to zobaczyć, serio. Ja pamiętam, jak 40-50 poziomem ledwo sobie na wiwernach radziłem. : )))))
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem