Zobacz pojedynczy post
Stare 29-11-11, 06:10   #19
laskowcowy
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 12
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kozi1911 Zobacz post
Najlepiej zaczniemy zarabiać dopiero od 35lvl gdy z mnichów leci masa pierścieni życia oraz set czarnoksiężnika, jednym słowem mega szybki exp + bardzo dobra kasa. ja osobiście ringi sprzedawałem po 700 each. a takich ringów z jednego wypadu na resp lociłem około 15 czasami nawet ponad 20. także kasy tutaj brakować nie będzie na przyjemności :) zapomniałbym o cyklopach także jeżeli mądrze expimy możemy liczyć na profit, lecz to bardziej zależy od farta którego mamy danego dnia. Jeżeli natomiast chodzi o lisze i nekromantów tutaj także musimy liczyć na fart, Smoki absolutne waste, czasami poleci upadły, kilka królewskich kling i jedynie sporo miedziaków także odradzam, jedynie super szybki exp jeżeli kogoś stać na drobne waste to polecam.
Ja osobiście polecam zarabiać na oficerach/generałach dobra kasa i exp przyzwoity, a co do smoków jaki upadly ? ;d upadły leci jedynie z kościstych na których magiem nie da rady expić. Przy odrobinie szczęścia na zwykłych smokach nie stracimy za wiele a exp jest tam dość dobry. około 40 poziomu można bić trolle, waste spore ale exp dobry. Na większym lvl po wykonaniu kilku misji można expić i zarabiać na fanatykach ;). To chyba najlepsze miejsce dla maga.
laskowcowy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem