Zobacz pojedynczy post
Stare 02-09-13, 20:29   #21
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

Zamienilbym mojego maga nekro na ducha.
Jak dla mnie nekro powinien byc na rodzaj MS w tibi czyli jebniecie, brakuje troche mort hura, gran vis luxa. Jak dla mnie necro powinien byc najlepszym shoterem. W tej chwili nekro jest malo oplacalny na hunta a to dlatego ze duch bije tyle samo i w miedzy czasie siowa, gdzie necro robi tylko to pierwsze. Problem polega na tym ze kazdy mag jest elementalista czyli ma z czego bic kiedy dochodzi druga sub profesja i jest problem bo ten mag ma juz dmg lecz jedna z nich daje leczenie druga delikatnie wiekszy dmg wiec wyjscie jest takie albo oslabic elementaliste i dodac do nekro z 2 ofensywne czary, albo niech smierc bije w wszystkie moby znacznie wiecej. Widze to tak ze taki woj zastanowi sie kogo ma zabrac na hunta czy ducha ktory bedzie leczyl zeby nie spadl czy nekro ktory bil by po 4 moby z mort hura (tak jak bylo to w tibi). I tu moga porobic sie fajne setupy woj 1h duch ktory tylko bloczy + nekro ktory bije, drugi woj nekro 2h gdzie wojownik kreci expa a duch tylko siowa. Jak dla mnie bylo by to ciekawe uzupelnianie sie profesji. Jak narazie duch robi za shotera jak i siowera.

Zastanawialem sie tez nad tym aby mozna bylo wybrac tylko jedna subprofesje co by bylo jak dla mnie dosc ciekawe

Ostatnio edytowane przez corkarypto ; 02-09-13 o 20:35
corkarypto jest nieaktywny