Temat: [inne] Collegium
Zobacz pojedynczy post
Stare 14-05-12, 12:38   #36
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

Zabawnie się z wami walczyło, ale wynik wojny był z góry przesądzony.
Niestety skupiliście się na zebraniu jak największej "masy" - ludzi nieświadomych tego z czym wojna w tego typu grze się wiąże i do czego zobowiązuje podjęcie decyzji o uczestnictwie w niej.
Pomimo miażdżącej przewagi lvlowej i liczebnej nie potrafiliście utrzymać serwera.
Przypomnę, że w początkowej fazie wojny po stronie exorit były zaledwie cztery aktywne osoby z lvlem przekraczającym 100(Teverix, Eastside, Dedereq, Agri).
Kiedy było nas powyżej 10 osób na vc, to już uważaliśmy, że mamy masę i więcej nie zbierzemy. Przegrywaliśmy praktycznie każdą akcję i pomimo tego zawsze się podnosiliśmy. Wojnę wygrywa się uporem.
Dziękuję wam za tę szczyptę emocji i adrenaliny, którą regularnie mi dostarczaliście. Jednak w momencie kiedy naszym comanderem została moja mama wasze szanse zrównały się z zerem.
Mam nadzieję, że udowodniliśmy wam, iż serwer może istnieć bez gildii Collegium. Taki mieliśmy cel ;)

All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
Samuel Beckett.
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem