Temat: Miszcze czata
Zobacz pojedynczy post
Stare 12-02-17, 15:10   #313
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
A teraz jak mnie widzisz to spierdalasz do pz i dopóki gram to się nie zmieni. Tak samo było na 2 edycji jak wyexpiłem luffiego, heuehuehu

Levi, ele-alchemik, znerfili śnieżyce plus spadały skille na rs'ie (co zmienili) więc postanowiłem grać moim ryckiem, który już ładne skille miał ;] Sory, że ele-alchemik to gówno do pvp i zmieniłem postać, nom to na pewno był błąd ;//

HAHAHA

Żyjcie przeszłością dalej, teraz wystarczy że zaloguje i zaraz was nie ma :***************

IZI DOMINANDO ELO ELO ELO
Wybacz, trochę mało grałem na drugiej edycji więc nie do końca wiem co się tam działo ale widziałem taki filmik https://www.youtube.com/watch?v=OT2tNSUI1cw który chyba nie do końca świadczy o twojej dominacji.
Z tego co pamiętam to miałeś jakiegoś ryca którego zabijali ci po kilka razy dziennie a ty i tak wiecznie skillowałeś.
Masz 200 palka, cała nasza gildia czuje przed tobą respekt, jak myślisz, zrobi to wrażenie na twoim przyszłym pracodawcy? Bo kiedyś chyba będziesz musiał iść do roboty, rodzice wiecznie żyć nie będą. Zderzysz się z rzeczywistością, dostaniesz swoją pierwszą wypłatę 1500 zł i stwierdzisz, że na te pieniążki trzeba się porządnie najebać, ehh, dobrze, że już nie robię w cywilu :D

Nie mów o rookowaniu się, skoro sam się zrookowałeś, nie powinieneś mieć zdania w tym temacie, fucklogic

BTW, jeśli kiedyś by mi ktoś powiedział, że przyjdzie typ, który expi dużo mocniej niż ron wesley, to bym nie uwierzył, no kurwa nie uwierzyłbym
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem