Zobacz pojedynczy post
Stare 18-07-13, 12:32   #89
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Przepraszam, od kiedy mam cię za zło wcielone? Już*nie przeinaczaj faktów. Nie dowodziłeś mi nigdy, że się*mylę, testy obrażeń w większości (jak nie w 100%) powstawały z mojej inicjatywy. Nawet obecna zmiana obrażeń 2h w przypadku czarów.

W patch notes, które pojawiły się przy tej aktualizacji, masz przecież*napisane, że zmienieniu uległ w znacznym stopniu drop czyli główna przyczyna miliardów talarów. Szkoda, że ten zapis ominąłeś. Tak samo z jedzeniem - napisaliśmy, że zmieniliśmy ceny, nie zaś, jak zrozumiałeś, że podnieśliśmy koszt zakupu jaj.

Poza tym, czy patch notes się pojawiły, czy w końcu nie? Na początku swojego posta piszesz, że są, później zaś, że 'tak długo patch notes się nie pojawią'. Skończ hejtować, bo coraz gorzej Ci to wychodzi.

Odnośnie alchemii - nie zapomniałam o niej jak uważasz. Po prostu nie mogłam się wcześniej nią zająć z powodów, które powinieneś znać. Jednak grzecznie czekała w moich skrzynkach odbiorczych oznaczając, że powinnam się tym zająć.

To jakie są te ważniejsze kwestie? Czekam na @ czy pw, mam obecnie chwilę, to mogę wreszcie wprowadzić stare pomysły. Tylko proszę bez takich nierealnych tworów jak 'nowy silnik'.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem