Temat: [słowa pisane] Kącik Poetycki - Tylko dla Exorit.
Zobacz pojedynczy post
Stare 16-05-12, 16:40   #30
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Cytat:
I. Punkty początkowe:

1. Rejestrując się na forum, jednoznacznie akceptujesz każdy punkt niniejszego regulaminu. Nie podlega on żadnej negocjacji, zaś złamanie jakiegokolwiek z jego punktów będzie surowo karane.

3. Na Altaron.pl należy stosować się również do regulaminu ogólnego użytkowania Altaron.pl oraz przepisów Rzeczypospolitej Polskiej.

II. Treści postów i tematów:

2. Zabronione są przejawy głupoty lub braku kultury w postach, nazwach tematów oraz prywatnych wiadomościach.

VI. Kary:

Za złamanie regulaminu stosowane będą kary:
Skasowanie posta/tematu,
Zamknięcie tematu,
Ostrzeżenia,
Punkty karne,
Ban na czas określony lub na stałe.
Znalazł bym jeszcze pewnie i kilka punktów w regulaminach ale to wystarczy.
Panowie ja nic nie wyssałem z palca, forum jest nie tylko dla Was a dla całej społeczności, która może i nie musi czytać Waszych postów, ale może się na nie natknąć przypadkowo. Regulamin jest po to, by go przestrzegać i każdy z Was się pod nim "podpisał" rejestrując się na stronie. Ja z kolei jestem od pilnowania by regulamin nie był łamany a jeśli już tak jest to od karania. To chyba jasne. Jako administracja i tak pozwalamy często Wam na wiele, trzeba jednak wiedzieć kiedy przestać.
Panei xyro - nie jestem Twoim kolegą, ba nawet Ciebie nie znam, także zważ do kogo mówisz (piszesz), bo na dobre Ci to nie wyjdzie. A post Twój i owszem - usuwam.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 16-05-12 o 16:45
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem