Zobacz pojedynczy post
Stare 16-09-13, 17:13   #14
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Cóż, gra na pewno powinna być trudniejsza.

Zarobek:
Gospodarką trzeba wstrząsnąć i to porządnie, jednak wiem, że nie da się zrobić tego bez napływu nowych graczy. Sprzedaż itemów nie ruszy dopóki nie pojawi się kolejna populacja graczy. Aktualnie zostaje nam tylko Urban.
Z tego co zauważyłem to low-lvlowi gracze mają problem z zakupem ekwipunku od innych graczy, bo większość high-lvli nie zbiera już takich itemów lub od razu sprzedaje je w sklepie. Jeżeli ktoś juz ma dany item to najzwyczajniej w świecie nie opłaca mu się biec z expa go sprzedać, bo w tym czasie na expie zarobi więcej niż na itemie.

Exp:
Misje dzienne - są mi obojętne. Raz je robię 3 razy na dzień, a później przez dwa następne dni ich nie robię bo mnie nie ma w grze co wiąże się ze stratami po śmierci (ale o tym później). Sądzę, że powinny zostać w aktualnej opcji. W sumie rozmowy na ten temat zaczynane są przez graczy którzy najzwyczajniej w świecie płaczą, że jeden robi je trzy razy na dzień a drugi może tylko dwa.
Sądzę, że misje te są zwyczajnym dodatkiem do expienia.
Expienie - wzmocnić siłę potworów i tyle w temacie.
Expienie grupowe - myślę, że powinien być taki moment gdy expienie samodzielne przestaje się opłacać. Low-lvl moim zdaniem powinni na początku gry expić sobie sami, ogarniać o co chodzi, zarobić coś na początek. Wiadomo, że gdy gra się tu pierwszy raz wszystko jest czarną magią. Dopiero gdzieś w okolicach 70-80 lvla expienie samemu powinno stać się uciążliwe.

Zadania:
Więcej zadań na myślenie oraz na wypady grupowe, np. Rokita.

Straty po śmierci:
Tutaj wiem, że zdania są BARDZO podzielone. Ja utrzymuję się przy stanowisku, że aktualne straty są jak najbardziej w porządku. Moim zdaniem nie ma sensu ich zwiększać, ALE niech same zwiększają się proporcjonalnie do tego ile aktualnie osoba spędza czasu w grze. Jeżeli gram godzinę dziennie to tracę tyle samo co osoba która gra 12 godzien dziennie. Niech w takim razie osoba ta straci więcej jak padnie, bo inaczej odrabia to w chwile. Może rozwiązałoby to trochę problem blessów oraz pvp. mam jednak w świadomości, że nie jest to do końca fair, bo każdy gra tyle ile gra.. Jednak wielu osobom to przeszkadza.
Nie chciałbym zwiększenia strat po śmierci, bo moje dedy wynikały tylko i wyłącznie z powodu laga..

Od samego początku byłem przeciwnikiem resetu, jednak coraz częściej nachodzą mnie myśli, że wszystkie takie większe zmiany w expie itd tego wymagają.. ale chyba jeszcze nie na danym etapie budowy serwera. Trzeba na pewno ściągnąć nowych graczy, aby serwer ten przeżył drugą młodość!
Wyrosuaw jest nieaktywny