Zobacz pojedynczy post
Stare 16-09-13, 08:09   #11
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

Po pierwsze: wieksze stary w levelu tak jak napisal to Dedereq(wind of hope) 3-4 levele przy obecnym expie to nie jest tak duzo chociaz mysle,ze przy desce na blessach te 3 juz by wystarczyly.

Po drugie: uwazam,ze ustawienie mikstur maga tylko magowi sprawi,ze inne profesje beda wkoncu(mam taka nadzieje) troche wolniej expily przez co skonczy sie ten pieprzony wyscig szczurow i robienie 1kk gdzie sie tylko da i mag moze wtedy poprawi troche swoja skutecznosc i respekt przez innymi.

Po trzecie: odbiegacie od tematu addonow. Nie wiem czy wiecie ale ludzie takie itemy jak szmatki zbieraja aby do plecaków. Gdyby takich itemek bylo potrzebnych do jakis addonow,questow(ale nie kur*a przynies 10 i spieprzaj) wiecej na pewno rynek troche by sie poprawil. Obecnie na PVP mala ilosc graczy kupuje od siebie itemy. Kazdy woli odwiedzic URBANA i miec w dupie to czy ktos z graczy dalby mu wiecej.

Po czwarte: tak jak tez Dedereq napisal,ze zrobic blessy w zaleznosci od levela... Co to jest za logika gdzie na 80 levelu placimy 200k i na 300 tez tyle samo...

Po piąte: zmienic uklad fragow,tzn. system dzialania tych skulli. Ale to rozwinalbym bardziej jesli ktos z adminow sie do mnie odezwie. Bo wojna na serwie PVP z reguly wyglada tak. "Ty wbij skulla a ja Ci upier**** glowe". Administracja sie tym nie interesuje totalnie ale dla ich informacji ta gra miala wiecej klimatu 2 lata temu niz teraz po tych "MEGA" updatach,przykre ale prawdziwe.
__________________
Nikt nie jest na tyle mocny by nie można było z nim zwyciężyć.

Zurvy - Collegium.
9106796 jest nieaktywny