Temat: Propozycja Kilka useful zmian
Zobacz pojedynczy post
Stare 06-02-17, 09:26   #14
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Trixis Zobacz post
2. Przyrownaj sobie ten resp do innych expow. Teraz piszesz, ze nie trzeba nic zmieniac po czym pojdziesz tam jedynie zrobic misje i juz tam nie wrocisz. Tutaj nie chodzi o przygody, lecz o zdatnosc tego expa (większe mozliwosci wyboru gdzie pojde expic)

3. Co jest ciekawego w misji ktora byla juz zrobiona i ludzie wiedza co tam jest? Okej ta misja byla fajna na 1 edycji, nowy teren przygoda wow lecimy!!!
Obecnie na zrobienie tej misji wastuje sie jakies 50t a nagrodą jest zaledwie 40pnow. Skoro jest to najtrudniejsza misja i by ja zrobic na 2 edycji przeciwnicy musieli robic to razem to sorka ale chcemy za to konkretnej nagrody. To jest comunity PVP <<<< PVP PVP PVP nie chodzi tutaj o jakies rpg i przygody z ktorych czerpie przyjemnosc jedynie hertagon ktory tej misji nigdy nie zrobi bo przekracza to ich mozliwosci.
Jezeli nic tam nie bedzie zmieniane to nikt sie tam nie bedzie wybierał.

5. Dobrze napisałeś, na NON PVP. Przypominam jest to serwer PVP. Naprawde nie rozumiem dlaczego mowisz, ze cos jest dobre na non pvp. Skoro jest dobre na non to niekoniecznie tutaj. Zreszta pokaz mi kto gra ta profesja??????
Byłem na praojcach kilkadziesiąt razy, solo (jeszcze w 1. edycji) i w teamie i w ogólnym rozrachunku wychodziłem na plus, robiąc jednak stosunkowo niewiele expa. Ale fakt, serwer należy do Was. Jeśli potrzebujecie kolejnego respa do robienia talarów i 800k/h to się nie wtrącam.

3. Sporo jest takich misji w Altaronie, które dają niewiele a zżerają dużo czasu. Jestem przekonany, że chociażby z nudów zrobicie tę misję.
Ale znowu - w kolejny sposób chcecie ułatwić sobie rozgrywkę, podczas gdy kolejna połowa tematów z tego wątku mówi o jej utrudnieniu.

5. Czy mag nekro ele jest lepszy od ele alchem? Z żywiołów nekro ele bije tyle samo, za to ma 5% dmg mniej z obszaru. Niby ma fajniejsze czary, ale z drugiej strony brakuje mu alchemii, która też ma sporo plusów. Moim zdaniem ludzie nie wybierają tej profki, bo nie są do niej przyzwyczajeni i nie kminią nawet tego, co jest w tabelce. Wskazuje na to liczba magów nekro-ele właśnie.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem