Zobacz pojedynczy post
Stare 18-02-22, 10:05   #23
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Choć nie bez sentymentu, to jednak wolałbym byś zwracał się do mnie w liczbie pojedynczej, bo za siebie jeno całkiem prywatnie odpowiadam.

Nie wypowiadam się na temat jasności. Wypowiadam się na temat Karmelii, która uważa że Altaron to najgorszy serwer na świecie, nie gra na nim, ale zdecydowanie chce naprawić wszystkie jego grzechy :P Proszę więc nie wchodzić z butami w naszą relację.

A jeżeli przeszkadza Ci offtop - to słusznie, zgłoś post, najwyżej ktoś go skasuje.
Ok . Inaczej zinterpretowałem odpowiedź. Nie znam waszych relacji, ale uważam że z jakiegoś powodu ta osoba się jednak Altaronem interesuje skoro chce go poprawiać. Może własnie chce pograć ale pewne rzeczy są tak męczące że nie gra. Ciemność wszechogarniająca Altaron jest jedną z tych rzeczy która mnie naprawdę irytuje. Jestm sobie w dużej mierze w stanie poradzić z problemem ale włączanie oprogramowania karty za każdym razem jak włączam gre jest denerwujące. Ok wiem można też ustawić przy starcie systemu i będzie to działało automatycznie i zmieniało dla każdej aplikacji z osobna, ale musisz przyznać nie jeste to komfortowe rozwiązanie i mimo iz skuteczne bo jednak oczy nie bolą to jednak cały interfejs jest jaśniejszy i gra już nie wygląda tak dobrze.
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem