Temat: Dyskusja nowy start
Zobacz pojedynczy post
Stare 17-08-17, 20:49   #480
Zao
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 91
Domyślnie

Dobra, trzeba się jakoś dogadać co do tej exivy bo jak nic z tym nie zrobimy to cały balans pójdzie w pizdu, myślę że jest to rzecz priorytetowa dlatego proponuje aby:
1. Zmniejszyć cały zasięg exivy tak, żeby wyświetlało że jest po za zasięgiem po 5000 kratek, żeby poszukiwania trwały dłużej i żeby śmiałkowie expiący mogli się zorientować kiedy przychodzi po nich zagrożenie
2.Ogólnie to by taki radar dodał do mapki żeby taka kreska robiła kułko i jeśli ktoś jest w naszym zasięgu dwustu kratek to żeby tak fajnie pikało.
3.Proponuje także żeby dodać jakąś trudną misje na exive i tą lokalizacje co opisałem w pkt 2, taką na 100 lvl, i tylko przy wbiciu skilla zmysłu który też by dodał.
4.Skill zmysłu by określała naszą zdolność exivy która zależała by od kratek i od niego zależała by dokładność, np jak byśmy wbili 50 skill zmysłu to nasze poszukiwania by działało na 1500 kratek
5.proponuje aby exiva działał tylko an tym piętrze co jest przeciwnik żeby były utrudnienia w poszukiwaniu żebyśmy sobie musieli poskakać, po pięterkach żeby kogoś znaleźć, wtedy w poszukiwaniach brało by udział więcej osób
6.dodał bym też możliwość exivowania npc, bywały momenty w których by mi się to przydało
7. żeby było jeszcze trudniej to dodał bym, żeby nasze skille zmysłu się łączyły podczas trzymania w grze za ręce, ponieważ to zwiększy szanse na początku jak jeszcze gracze nie będą wyskillowani.
8. Dodał bym możliwość trzymania się za ręce, kiedy np dwie profesje by się trzymały za ręce , np taki mag i zwiad, to zwiad by miał większy mlvl, a a mag np zręczności dodało by to urozmaicenia podczas expa, żeby shooterzy trzymali się za ręce i mieli z tego profity.
Mam nadzieje że weźmiecie moje pomysły po uwagę
ogólnie pozdrowienia dla tego kto by chciał to wprowadzić szczególonie pkt 8
akeb,8 tkp einológezczs ćizdawoprw ot łaichc yb otk oget ald aineiwordzop einlógo
Zao jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem